Strážníci se zabývali hádkou cyklistů na cyklostezce mezi Chrudimí a Medlešicemi

0
153
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 25. června v 7.10 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že se v Průmyslové ulici nachází odstavené nákladní vozidlo s nadměrným nákladem. Hlídka kontaktovala pracovníka příslušné místní firmy, jenž uvedl, že nadměrný náklad měl být během uplynulé noci odvezen, avšak z důvodu technické závady na nákladním vozidle se tak nestalo. Tento nepojízdný nákladní automobil byl prozatím označen jako překážka v silničním provozu a po provedení jeho opravy téhož dne i s nákladem odjede pryč.

Odchycená zraněná poštolka v ulici Čs. armády

Po osmé ráno byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde žena odchytla zraněnou poštolku. Hlídka tedy dravce převzala a následně jej předala do péče přivolaného pracovníka záchranné stanice živočichů.

V Malecké ulici došlo k rozlomení stromu

V 9.16 hodin kontaktovala strážníky úřednice místního městského úřadu, neboť došlo v Malecké ulici k rozlomení stromu a hrozilo nebezpečí kolemjdoucím osobám. Proto bylo třeba, aby strážníci pomocí technického prostředku vymezili nebezpečný prostor, do něhož bude chodcům vstup zakázán. Hlídka po příjezdu na uvedené místo okolí tohoto stromu označila páskou s příslušným nápisem.

Nález cizích dokladů v parčíku v Husově ulici

Po půl jedenácté dopoledne oznámila žena na linku 156, že v parčíku v Husově ulici nalezla cizí doklady. Hlídka tedy nález od ženy převzala a odevzdala jej do oddělení ztrát a nálezů při městském úřadu v Chrudimi.

Obsazené vyhrazené místo v Revoluční ulici

V 15.15 hodin vyjeli strážníci do Revoluční ulice, kde na vyhrazeném parkovacím místě pro vozidlo invalidy stál automobil bez příslušného označení. Před příjezdem hlídky toto vozidlo však odjelo.

Nákladní automobil parkující na autobusové zastávce

V 16.11 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v autobusové zastávce v ulici Dr. Milady Horákové parkuje nákladní automobil. Před příjezdem hlídky i toto vozidlo odjelo.

Hádka mezi cyklisty mezi Chrudimí a Medlešicemi

V 18.56 hodin se na strážníky obrátil občan, jehož na cyklostezce mezi Chrudimí a Medlešicemi slovně napadl neznámý cyklista. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak podezřelého cyklistu podle popisu, jenž měla k dispozici od oznamovatele, nikde nezaregistrovala. Protože muž následně uvedl, že dalšího šetření v uvedené události nežádá, strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here