Aktualizováno: Chrudim nebude mít přes prázdniny k dispozici ani jeden skatepark. Nový bude otevřen v září

0
957
Původní skatepark u zimního stadionu. Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve středu 1. července byl pro veřejnost definitivně uzavřen stávající skatepark vedle zimního stadionu z důvodu přípravných prací na budoucím sjezdu k městským sportovištím. Nový skatepark, který roste poblíž u stezky pro pěší a cyklisty v místní části Píšťovy, bude přitom otevřen v září.

Vynucené urychlení zahájení stavebních prací na sjezdu

Důvodem toho, proč obě akce na sebe nenavazují a v Chrudimi nebude o prázdninách k dispozici mládeži ani jeden skatepark, je především vynucené urychlení zahájení stavebních prací na sjezdu ke sportovištím s ohledem na blížící se rekonstrukci frekventovaného mostu přes řeku Chrudimku mezi sportivišti a kruhovou křižovatkou u obchodního domu Tesco.

Skatepark bude od 2. července opět zpřístupněn

Aktualizováno: Přístup ke skateparku je nově po dobu stavby sjezdu ke sportovištím umožněn dvěma branami přes vnitřní dvůr areálu sportovišť za zimním stadionem. Brány budou odemykány ráno v 8 hod., uzamykány večer ve 20 hod. za dohledu strážníků Městské policie Chrudim. Dvůr i prostor stavby je monitorován kamerami napojenými na městský kamerový systém, který je sledován městskou policií. Žádáme veřejnost, aby se v blízkosti stavby pohybovala s maximální opatrností a ohleduplností. Děkujeme.

Aleš Prokopec

Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here