U odpadkového koše v Hradištní ulici bylo nalezeno mládě poštolky. Putovalo do záchranné stanice zvířat

0
1026
Foto: Pixabay.com

V pondělí 29. června v 7.18 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že na nábřeží Karla Čapka parkuje vozidlo, které zde ztěžuje průjezd ostatním vozidlům. Hlídce se podařilo kontaktovat jeho řidiče, který uvedl, že vozidlo má poruchu a je nepojízdné. Dále uvedl, že již zajišťuje odtah. Následnou kontrolou v dopoledních hodinách bylo zjištěno, že vozidlo se na místě již nenachází.

Ulomená suchá větev na bříze v Topolské ulici

Krátce po půl páté odpoledne prověřovala hlídka oznámení, ve kterém muž uvedl, že se v Topolské ulici nachází strom břízy, v jehož větvích je zaklesnutá ulomená suchá větev. Hlídka na místě zjistila, že se větev nachází ve výšce asi šesti metrů. Věc byla proto konzultována s odpovědnou pracovnicí městského úřadu, která přislíbila, že odstranění větve zajistí.

Stížnost na odpadky po řidičích náklaďáků v Píšťovech

Po 18. hodině vyjížděla hlídka do Píšťov, kde měl neoprávněně parkovat nákladní automobil. Oznamovatel dále uvedl, že zde nákladní vozidla stojí opakovaně a po řidičích tady zůstávají odpadky. Po příjezdu na místo zde byla zjištěna dvě nákladní vozidla, jejichž řidiči po poučení ze strany strážníků přeparkovali. Žádný nepořádek na místě nebyl nalezen.

Mládě poštolky u odpadkového koše v Hradištní ulici

V 18.50 hodin přijal operátor městské policie oznámení o výskytu mláděte poštolky, které se mělo nacházet poblíž odpadkového koše v Hradištní ulici. Hlídka na místě poštolku nalezla a převezla do služebny městské policie, kde si ji následně převzala pracovnice Záchranné stanice Pasíčka.

Upozornění na vozidlo, které obtěžovalo hlasitou hudbou

O půl hodiny později řešili strážníci oznámení, ve kterém muž uvedl, že v ulici Přemysla Otakara parkuje vozidlo, ze kterého je slyšet velmi hlasitá hudba. Provedenou kontrolou nebylo však vozidlo nalezeno. Na místě byl klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here