V Kauflandu byla přistižena při krádeži žena z Chrudimi. Zboží musela vrátit a půjde před komisi

0
500
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 2. července v 7.40 hodin oznámil muž na linku 156, že ve Fibichově ulici za domem čp. 52 stojí vozidlo, pod jehož kapotou se nachází kotě. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, která se dostavila na místo. Po otevření kapoty kotě uteklo.

Stížnost na špatné parkování auta v ulici Čs. partyzánů

Následně hlídka přejela do ulice Čs. partyzánů, kde mělo před vjezdem do dvora parkovat vozidlo. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že auto před příjezdem hlídky odjelo.

Hlídka domlouvala za Family centrem řidiči náklaďáku

Před půl jedenáctou dopoledne vyjížděli strážníci do ulice SNP, kde mělo za Family centrem neoprávněně parkovat nákladní vozidlo. Hlídka zde hovořila s řidičem, se kterým byl po poučení přestupek vyřešen domluvou.

Žena z Chrudimi byla přistižena při krádeži zboží

Ve 12.20 hodin přijal operátor oznámení o zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží v obchodním domě Kaufland. Strážníci na místě zjistili, že zde žena z Chrudimi odcizila zboží v celkové hodnotě 784,20 Kč. Případ byl na místě zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení na přestupkovou komisi. Odcizené zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje.

Upozornění na děti na skateboardech na silnici

Po 14. hodině prověřovala hlídka oznámení, ve kterém žena uvedla, že v ulici Strojařů jezdí děti po silnici na skateboardech. Provedenou kontrolou nebyly však žádné děti nalezeny.

Parkování vozidla na vodorovném značení na komunikaci

V pořadí už třetí případ špatného parkování řešili strážníci před půl pátou odpoledne. Tentokrát mělo v Novoměstské ulici parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Dvě večerní oznámení na špatné parkování v Chrudimi

Další dvě oznámení, která byla přijata po 19. hodině, se opět týkala špatného parkování. Nejprve mělo v Husově ulici neoprávněně parkovat vozidlo na vyhrazeném parkovišti, ve druhém případě šlo o parkování před vjezdem, a to v ulici Budovatelů. V Husově ulici byl hlídkou zjištěn majitel vozidla, který se dostavil na místo a vozidlo přeparkoval. Majiteli vyhrazeného místa se následně omluvil. Kontrolou ulice Budovatelů bylo zjištěno, že vozidlo před příjezdem hlídky odjelo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here