Žena z Revoluční ulice měla obavy z vulgarit svého souseda

0
519
Ilustrační foto: Kodl Cr

Ve středu 8. července před osmou ráno obdrželi strážníci informaci o zraněném ptákovi, jenž se měl nacházet na chodníku v ulici Dr. Milady Horákové. Hlídka prověřila uvedenou ulici, avšak zvíře zde nezaregistrovala.

Stížnost na parkování vozidel v ulici T. G. Masaryka

Přesně v deset dopoledne byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde měly v ulici T. G. Masaryka nesprávně parkovat automobily. Hlídka konkrétní místo prověřila, avšak protiprávní jednání řidičů tady neshledala.

Žena se domnívala, že jsou nadávky určeny jí

Ve 13.59 hodin se na strážníky obrátila obyvatelka Revoluční ulice s tím, že slyšela svého souseda, kterak ve svém bytu vulgárně nadával, a ona se domnívala, že jsou jeho nadávky adresované jí a to vzhledem k jejímu duševnímu stavu. Strážníci se pokusili dotyčného kontaktovat, aby zjistili skutečný stav věci, avšak s negativním výsledkem. Během dalšího jednání s oznamovatelkou žena hlídce uvedla, že dalšího šetření v uvedené záležitosti nežádá, neboť není jisté, že muž skutečně nadával jí.

Chlapík rozdával na Školním náměstí knihy a cédéčka

V 15.51 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se na Školním náměstí zdržuje člověk, jenž zde kolemjdoucím lidem nabízí k prodeji neurčité zboží. Strážníci tohoto místního muže kontaktovali a následně shledali, že šlo o knihy a CD nosiče, jež zájemcům rozdával zdarma. Vzhledem k tomu, že tento člověk zboží neprodával, ani nenabízel žádné služby, hlídka v jeho počínání protiprávní jednání neshledala.

Zraněná kočka byla převezena do útulku v Sečské ulici

Před 18. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, jelikož zde místní obyvatelé odchytli volně pobíhající zraněnou kočku. Hlídka toto mladé zvíře, jež napadalo na zadní končetinu, převzala a poté je dopravila do útulku v Sečské ulici, kde je umístila do připravené klece.

Odložený kufr u Katastrálního úřadu v Chrudimi

Ve 22.10 hodin kontaktoval strážníky občan s informací, že u budovy úřadu v Novoměstské ulici zpozoroval na chodníku odložený kufr, přičemž se v jeho okolí nikdo nenacházel. Hlídka zavazadlo na místě vyzvedla a poté je odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při městském úřadu.

Lidé měli Na Větrníku rušit noční klid stěhováním nábytku

Několik minut před 23. hodinou byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde měli obyvatelé konkrétního bytu rušit noční klid, zřejmě stěhováním nábytku. Po příjezdu hlídky byl však v budově klid a protiprávní jednání strážníci tady nezaregistrovali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here