V Klášterních zahradách vás v neděli pobaví Drahá legrace

0
537
Foto: Chrudimská beseda

V chrudimských Klášterních zahradách můžete v neděli 19. července zhlédnout brilantní konverzační komedii Drahá legrace. Napsal ji uznávaný francouzský divadelník a filmař Francis Veber a jde o volné pokračování jeho slavného Blbce k večeři.

Nemusíte mít peníze, stačí, když si lidi myslí, že je máte

Zoufalý Francois Pignon je dlouho nezaměstnaný a doma ani v bance nemá ani vindru. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „Každý, kdo něco skrývá, je zajímavý, a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací. Najednou se o Francoise začnou zajímat úplně všichni, dokonce se stane neodolatelným pro ženy! A na scéně je ještě pohádkově bohatý kmotr Jonville, kterému Pignon hlídá byt. Kuriózní situace nakonec přinese nečekané plody…

Dvouhodinové představení (včetně přestávky) začne ve 20 hodin; za nepříznivého počasí se uskuteční v Divadle Karla Pippicha. Lístky za 350 korun lze pořídit v městském informačním centru, v neděli přímo na místě nebo online na odkazu http://www.chrudimsobe.cz/…ber.

Hru v Chrudimi uvede pražská Agentura Harlekýn. Ze známých herců se na pódiu možná objeví Josef Carda, Jan Čenský, Jan Šťastný nebo Ladislav Županič.

Napsal: Miloš Pelikán

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here