Hlučná mládež obtěžovala pozdě večer obyvatele Širokých schodů

0
458
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 17. července v 15.40 hodin oznámil občan na linku 156 špatné parkování vozidel v Pobřežní ulici. Oznámení zde bylo proto vyřešeno umístěním šesti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Nevhodně se chovající bezdomovci u supermarketů

Krátce před půl pátou odpoledne vyjížděla hlídka k obchodnímu domu Tesco, kde se mělo nacházet několik údajně nevhodně se chovajících bezdomovců, kteří se zde měli povalovat po zemi a popíjet alkohol. Provedenou kontrolou zde byly zjištěny čtyři dospělé osoby s dětmi. Tyto osoby stály u nově vybudovaného nákupního centra, kde se spolu bavily. Na místě se chovaly slušně, žádné přestupkové jednání zjištěno nebylo. K podobnému oznámení, týkajícího se nevhodně se chovajících bezdomovců, vyjížděli strážníci před půl osmou večer, tentokrát se měla dvojice bezdomovců nacházet u obchodního domu Kaufland, kde měli pokřikovat na kolemjdoucí občany. Hlídka zde uvedenou dvojici nalezla a následně ji z místa vykázala.

Hlučná mládež obtěžovala obyvatele Širokých schodů

Ve 20.44 hodin přijal operátor městské policie oznámení o hlučné mládeži, která se měla nacházet na Širokých schodech. Na místě se nacházeli čtyři mladíci, kteří po jednání s hlídkou z místa odešli.

Hlasitě puštěné rádio v restauraci ve Štěpánkově ulici

Po půl dvanácté večer prověřovala hlídka oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet ve Štěpánkově ulici. Podle oznamovatele měl hluk vycházet z jedné z restaurací. Strážníci na místě zjistili, že je v restauraci hlasitě puštěné rádio. Následně tedy hlídka jednala s osobou odpovědnou za provoz restaurace, která byla poučena o době nočního klidu. Hudba byla následně ztišena a na místě byl poté klid.

Mládež rušila noční klid na autobusovém nádraží

Následně se hlídka přesunula na autobusové nádraží, kde mělo rovněž údajně docházet k rušení nočního klidu. Na místě byla zjištěna skupinka mladých osob. Všichni přítomní byli poučeni o době nočního klidu. Z místa následně odešli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here