Na autobusové zastávce v Jabloňové ulici si ustlal místní muž. Přivolaná hlídka ho musela probudit

0
426
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 21. července v 7.43 hodin přijali strážníci oznámení o ležícím předmětu ve vozovce. Menší předmět se měl nacházet na začátku Chrudimi u příjezdu od Pardubic. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádný předmět zde nenalezla.

Řidiče blokovalo u finančního úřadu jiné vozidlo

V 9.40 hodin oznámil občan na linku 156, že parkuje na parkovišti u finančního úřadu a nemůže se svým vozidlem vyjet, jelikož ho blokuje jiné parkující vozidlo. Při příjezdu hlídky se na místě již nacházel řidič druhého vozidla, který ihned přeparkoval a umožnil tak oznamovateli vyjet. Věc byla na místě vyřešena domluvou.

Parkovačka za stání na přechodu na Masarykově náměstí

K dalšímu případu špatného parkování vyjela hlídka krátce po půl šesté odpoledne, tentokrát mělo na Masarykově náměstí parkovat vozidlo, jež stálo z části na přechodu pro chodce. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Muž, který doma upadl, byl nucen použít tísňové tlačítko

Po půl osmé večer vyjížděli strážníci do bytu muže, jenž použil tísňové tlačítko. Na místě bylo zjištěno, že muž upadl z křesla a nebyl schopen sám vstát. Hlídka tedy muže zvedla a posadila zpět do křesla. Žádné viditelné zranění muž neměl a možnost lékařského vyšetření odmítl.

Na zastávce v Jabloňové ulici si ustlal místní muž

V 21.26 hodin se na strážníky obrátila oznamovatelka, která uvedla, že na autobusové zastávce v Jabloňové ulici spí nějaký muž. Strážníci o chvíli později zjistili, že jde o muže z Chrudimi. Hlídce sdělil, že si na lavičce chtěl pouze odpočinout. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here