Obtížná dvojice musela být vykázána z areálu benzinky Shell v Dašické ulici

0
410
Foto: Pixabay.com

V sobotu 18. července v 9.27 hodin oznámil muž na linku 156, že v prostoru čerpací stanice Shell, konkrétně pod dřevěnou pergolou, se již od noci nachází skupina osob, která se tu začíná chovat nevhodně. Hlídka na místě zjistila dvě osoby, muže a ženu. Muž byl v mírně podnapilém stavu. Po jednání s hlídkou obě osoby prostor čerpací stanice opustily.

Muž doma upadl a musel použít tísňové tlačítko

Krátce před desátou dopoloedne vyjížděli strážníci do bytu muže, jenž použil tísňové tlačítko. Na místě bylo zjištěno, že muž upadl na zem a nebyl schopen sám vstát. Hlídka tedy muže zvedla a posadila do křesla. Žádné viditelné zranění muž neměl a možnost lékařského vyšetření odmítl.

Ve Střeleckém parku byla nalezena dámská kabelka

V 11.43 hodin přijali strážníci oznámení o nálezu dámské kabelky ve Střeleckém parku. Hlídka zde kabelku od oznamovatele převzala a po zadokumentování byla uložena do oddělení ztrát a nálezů.

V sídlišti U Stadionu vjel řidič do odvodňovacího kanálu

Krátce před 18. hodinou bylo strážníkům oznámeno, že v sídlišti U Stadionu, mezi prodejnou potravin a restaurací, vjel řidič s vozidlem do odvodňovacího kanálu. Šetřením na místě bylo zjištěno, že řidič nerespektoval dopravní značení zakazující vjezd do těchto míst a následně najel do odvodňovacího kanálu, kde zůstalo vozidlo zaklíněno. Vzhledem k charakteru události byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která věc převzala k řešení.

Nezajištěný fiat a pohozené klíčky nedaleko od něj

V totožné lokalitě řešili strážníci i další oznámení, tentokrát šlo o nález klíčů od vozidla značky Fiat. Oznamovatel hlídce klíče předal a ukázal i vozidlo značky Fiat, v jehož blízkosti byly klíče nalezeny. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna a následně i kontaktována majitelka uvedeného vozidla, která strážníkům sdělila, že se nenachází v Chrudimi a klíče si převezme následující den ve služebně městské policie.

Strážníci pomáhali u dopravní nehody poblíž Medlešic

V 18.50 hodin požádala strážníky o spolupráci hlídka dopravní policie, a to ve věci zajištění místa dopravní nehody, ke které došlo na silnici mezi Chrudimí a Medlešicemi. Strážníci zde provedli všechny potřebné úkony a dále zde usměrňovali provoz do příjezdu hlídky Policie ČR.

Velká olejová skvrna na parkovišti před domem čp. 750

V 19.07 hodin oznámil občan na linku 156, že je v sídlišti U Stadionu u domu čp. 750 na parkovišti olejová skvrna. Vzhledem k přítomnosti hlídky u dopravní nehody oznamovatel sám přivolal na místo hasiče, kteří provedli zasypání skvrny sorbentem.

Na autobusové zastávce ve Škroupově ulici ležel muž

Krátce před 20. hodinou vyjížděli strážníci do Škroupovy ulice, kde měl na autobusové zastávce ležet muž. Hlídka zde zjistila, že jde o muže z Chrudimi, který se orientoval a po jednání s hlídkou odešel do svého bydliště.

Stížnost na rušení nočního klidu z restaurace

Po jedné hodině v noci přijal operátor městské policie oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v Družstevní ulici. Jak oznamovatelka uvedla, hlasitá hudba měla vycházet z místní restaurace. Strážníci na místě jednali s osobou odpovědnou za její provoz. Po poučení o době nočního klidu žena hudbu ztišila a uzavřela okna a dveře podniku. Na místě byl poté již klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here