Silný zápach z řeky Chrudimky u letního kina. Pocházel z nedaleké kanalizace

0
677
Foto: Pixabay.com

V pondělí 20. července v 9.37 hodin oznámil občan na linku 156, že mu na zahradě v ulici Vlčí Hora pobíhá neznámý pes. Hlídka tedy psa odchytla. Jelikož nebyl očipovaný a neměl ani na obojku známku, nemohl být zjištěn jeho majitel. Nezbývalo tedy nic jiného než jeho převoz do útulku chrudimského útulku, kde byl předán personálu.

Porouchané vozidlo na silnici bez řádného označení

Krátce před půl třetí odpoledne se na strážníky obrátila řidička vozidla, která sdělila, že na silnici za obcí Kočí stojí porouchané vozidlo, jež není označeno trojúhelníkem. Řidička porouchaného vozidla prý s ostatními účastníky silničního provozu nekomunikuje. Jelikož se porouchané auto nacházelo v oblasti, kde již chrudimští strážníci nemohou vykonávat svoji pravomoc, bylo oznámení předáno Policii ČR.

Silný zápach z řeky Chrudimky u letního kina

Po 16. hodině prověřovali strážníci oznámení, v němž občan uvedl, že je z řeky Chrudimky v prostoru u letního kina cítit zápach. Hlídka na místě zjistila, že zápach zřejmě pochází z kanálu, který se nachází v blízkosti kina. Žádný odpad, který by z něho vytékal do řeky, však nebyl zaznamenán.

Otevřené okno auta u spolujezdce v sídlišti Na Větrníku

V 19.40 hodin přijal operátor městské policie oznámení o vozidle, u něhož je otevřené okno u spolujezdce. Vozidlo se mělo nacházet v sídlišti Na Větrníku u domu čp. 1209. Před příjezdem hlídky na místo však volala oznamovatelka znovu a sdělila, že se k vozidlu již dostavila jeho majitelka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here