Ženu vyděsil ve čtyři ráno podivný křik vycházející z Michalského parku

0
522
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve čtvrtek 23. července v 8.50 hodin přijali strážníci oznámení, v němž žena uvedla, že Havlíčkovou ulicí jde muž s ženou, kteří se mezi sebou hádají a fyzicky napadají. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže z Chrudimi, kterého doprovázela přítelkyně. Oba shodně uvedli, že se mezi sebou pohádali a nic nechtějí řešit.

Tři parkovačky po upozornění občana v Průmyslové ulici

Krátce po deváté ráno vyjížděli strážníci k oznámení o špatném parkování v Průmyslové ulici. Provedenou kontrolou zde byla nalezena tři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Místní bezdomovec ležící na zastávce ve Škroupově ulici

Po dvanácté dopoledne byli strážníci přivoláni do Škroupovy ulice, kde na autobusové zastávce ležel muž. Hlídka na místě zjistila, že jde o místního bezdomovce. Ten po probuzení strážníkům sdělil, že na zastávce pouze odpočíval. Po jednání s hlídkou z místa odešel.

Pro čivavu chycenou v ulici Dr. Bartůňka si přišel majitel

V 17.39 hodin volal občan na linku 156 s tím, že nalezl v ulici Dr. Bartůňka volně pobíhajícího psa. Strážníci si na místě psa rasy čivava od oznamovatele převzali. O chvíli později je však kontaktoval majitel psa, kterému byl následně předán. Přestupek porušení vyhlášky města upravující pohyb psů na veřejných prostranstvích byl s majitelem psa vyřešen domluvou.

Hlídka budila v ulici Dr. Milady Horákové ležícího muže

K dalšímu oznámení o ležící osobě vyjížděli strážníci okolo 20. hodiny, tentokrát do ulice Dr. Milady Horákové. Zde byl nalezen ležící muž. Jak se záhy ukázalo, muž se orientoval a byl schopen samostatné chůze. Stejně jako v předchozím případě z místa odešel.

Ženu vyděsil ve čtyři ráno podivný křik vycházející z parku

Krátce před čtvrtou ráno prověřovala hlídka oznámení, ve kterém žena uvedla, že z Michalského parku slyšela podivný křik. Strážníci provedli kontrolu parku a jeho okolí, nic podezřelého však nebylo zaznamenáno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here