Zmatený muž začal být vůči hlídce agresivní a musel být spoután. Poté ho odvezla sanita

0
335
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 22. července krátce po půl páté odpoledne volal občan na linku 156 s tím, že se v ulici Bohuslava Martinů pohybuje zmatený muž. Podle oznamovatele měl muž obcházet zaparkovaná vozidla, měl nahlížet do oken a mluvit si sám se sebou. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže z Chrudimi. Jelikož dotyčný s hlídkou komunikoval velmi zmateně, byla na místo přivolána zdravotnická služba. Po jejím příjezdu se muž pokusil utéct. Vzhledem ke zvyšující se agresivitě byla muži přiložena pouta. Následně byl převezen do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

Stížnost na parkování na chodníku v sídlišti Na Větrníku

Následně řešili strážníci oznámení o parkování vozidel na chodníku v sídlišti Na Větrníku. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Upozornění na rušení nočního klidu U Stadionu

V 23.25 hodin přijal operátor městské policie oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v sídlišti U Stadionu v domě čp. 726. Ještě před příjezdem hlídky však oznamovatelka kontaktovala strážníky znovu a sdělila jim, že je v domě již klid a po strážních už nic nežádá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here