Kdo chtěl ukrást dětské jízdní kolo v Rooseveltově ulici? Podezření ženy se nepotvrdilo

0
753
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 26. července po desáté dopoledne oznámil občan na linku 156, že na schodech v ulici Strojařů nalezl zavazadlo s doklady. Hlídka tašku i s obsahem převzala a poté ji odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Pes odchycený v Čáslavské ulici měl pod kůží mikročip

V 11.32 hodin vyjeli strážníci do Čáslavské ulice k muži, jenž uvedl, že odchytl volně pobíhajícího psa. Protože uvedené zvíře mělo pod kůží aplikovaný mikročip, hlídka se pokusila zjistit jeho majitele, avšak bez úspěchu. Po chvíli se však majitel přihlásil s tím, že psa hledá. Po vyřešení přestupku zvíře v pořádku převzal.

Majitelka volala strážníkům, že ztratila svého psa

Po 13. hodině kontaktovala strážníky žena ze vzdáleného penzionu s informací, že odchytla malého psa. Když o chvíli později majitelka tohoto zvířete oznámila jeho ztrátu strážníkům, byla informována, kde si může svého psa vyzvednout.

Žena upozornila v Bille na podezřelého muže

Ve 13.40 hodin oznámila na linku 156 obyvatelka Rooseveltovy ulice, že u nedalekého supermarketu zpozorovala muže, jenž byl předtím ve vchodu jejich domu. Vzhledem k tomu, že v minulosti se jí z této budovy ztratila koloběžka a nyní zjistila, že bylo manipulováno s dětským jízdním kolem její dcery, pojala podezření, že dotyčný mohl mít v úmyslu tento dopravní prostředek odcizit. Hlídka tedy muže kontaktovala, ten však uvedl, že v uvedeném domě vůbec nebyl, a dále, že nic odcizit nehodlal. Vzhledem ke zjištěným skutečnostem nebylo v tomto případě protiprávní jednání shledáno.

Před supermarketem se válela dvojice bezdomovců

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde se na zemi váleli bezdomovci. Hlídka po příjezdu odsud vykázala dvojici osob.

Upozornění na muže ležícího na trávě v Čáslavské ulici

V 16 hodin obdrželi strážníci oznámení o ležícím muži, jenž se měl nacházet na travnaté ploše v Čáslavské ulici. Hlídka uvedenou ulici i její okolí prověřila, avšak s negativním výsledkem.

Parkovačka za stání na chodníku v sídlišti Na Větrníku

V 19.55 hodin vyjeli strážníci do sídliště Na Větrníku, kde parkoval automobil na chodníku. Hlídka proto na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here