Strážníkům se podařilo zjistit, kdo křičí v Michalském parku a leká tím okolní obyvatele

0
665
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pátek 24. července před sedmou ráno bylo oznámeno na linku 156, že se z Michalského parku ozývá křik. Strážníci zde zastihli muže z Čankovic, jenž poučen hlídkou následně z parku odešel orientovaný pryč.

Hlídka hledala v Tovární ulici stojícího řidiče. Marně

V 10.57 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit informaci o neznámém řidiči, jenž se měl nacházet ve stojícím automobilu v Tovární ulici a nedokázal pokračovat v jízdě. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak nikoho takového zde nezaregistrovala.

Auto bránilo ve Fibichově ulici muži ve vyjetí z garáže

Po 19. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že ve Fibichově ulici parkují nesprávně automobily a on vzhledem k tomu nemohl zajet vozidlem do své garáže. Strážníci po příjezdu na místo shledali, že automobil, jenž bránil oznamovateli v zaparkování, odjel už pryč. Na další nesprávně zaparkovaný automobil, stojící opodál, hlídka umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a s přítomným řidičem třetího nesprávně zaparkovaného vozidla vyřešila přestupek na místě.

Parkovačka za stání na zeleni v sídlišti Víta Nejedlého

V 19.38 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Víta Nejedlého, kde parkovalo dodávkové vozidlo na zeleni. Hlídka tedy za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Neuzamčený automobil s prázdnými pneumatikami

Přesně ve 21 hodin oznámil občan na tísňovou linku, že na parkovišti u supermarketu v ulici SNP zaregistroval stojící neuzamčený automobil s pootevřenými okny. Protože se zde uvedené vozidlo nacházelo viditelně dlouhodobě a mělo prázdné pneumatiky, hlídka zjistila jeho majitele a ověřila, zda nebylo odcizeno.

Konflikt dvou mužů a ženy před supermarketem

Ve 22.04 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu do ulice Dr. Milady Horákové, kde měl na parkovišti neznámý muž napadat přítomné osoby. Hlídka na místě zastihla dva muže a jednu ženu, kteří měli mezi sebou slovní rozepři. Po uklidnění situace se dotyční v pořádku rozešli.

Upozornění na rušení nočního klidu v Koželužské ulici

Několik minut před půlnocí upozornila strážníky žena na to, že v Koželužské ulici pod Kopanicí dochází k rušení nočního klidu. Hlídka na místě protiprávní jednání ani žádné přítomné osoby neshledala.

Hudba z auta budila obyvatele nábřeží Karla Čapka

V 0.36 hodin byli strážníci přivoláni k divadlu na nábřeží Karla Čapka, kde docházelo k rušení nočního klidu hlasitou hudbou. Hlídka na místě zastihla zaparkovaný automobil, jehož řidiči uvnitř zněla hlasitá hudby z autorádia. Po vyřešení přestupku muž hudbu vypnul a strážníci odjeli.

Nebezpečně se pohybující osoby ve vozovce na Bídě

Po páté ráno bylo oznámeno na linku 156, že se na Masarykově náměstí nebezpečně pohybují v komunikaci dvě zřejmě opilé osoby. Hlídka však na náměstí ani v jeho okolí tuto dvojici nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here