Občany znepokojují zkoušky na stavbě nového skateparku. Myslí si, že tam neoprávněně vnikli mladí skejťáci

0
1178
Foto: Kodl Cr

V úterý 28. července po deváté ráno oznámil na linku 156 řidič, že zaparkoval svůj automobil na parkovišti u zdravotnického zařízení na Palackého třídě, ovšem po chvíli jeho vozidlo zablokoval cizí nesprávně stojící automobil a on tak nemohl z parkovacího místa vyjet. Strážníci provedenou lustrací příslušného vozidla zjistili jeho majitele, jehož kontaktovali. Dotyčný se následně dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou svůj automobil přeparkoval.

Nalezená aktovka s úředními dokumenty Na Špici

Ve 20.59 hodin se do služebny městské policie dostavil občan, jenž strážníkům odevzdal zavazadlo s úředními dokumenty, které nalezl odložené v sídlišti Na Špici. Hlídka tuto aktovku i s obsahem prozatím umístila do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi a jeho majitele se pokusí o nálezu vyrozumět.

V chrudimském supermarketu byl nalezen mobilní telefon

O několik minut později byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde byl nalezen odložený mobilní telefon. Hlídka přístroj převzala a odevzdala jej do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Hlasitá hudba a muž na skateboardu na stavbě

Ve 21.18 hodin oznámil telefonicky občan strážníkům, že se na stavbě nového skateparku někdo zřejmě pohybuje na skateboardu a při jízdě poslouchá hlasitou hudbu znějící z rádia. Hlídka na staveništi kontaktovala přítomného stavbyvedoucího, jenž uvedl, že na stavbě se i v tuto dobu pracuje. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Parkovačka za stání s náklaďákem na zastávce

Ráno o půl šesté vyjeli strážníci na základě oznámení na Palackého třídu, kde v prostoru autobusové zastávky neoprávněně parkoval nákladní automobil. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here