Dešťová voda nashromažděná na střeše Mateřské školy Dr. Václava Peška hrozila průsakem

0
192
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 3. srpna před půl desátou dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech, jež stály u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu v okolí kontejnerů na odpad a pracovníkům Technických služeb Chrudim komplikovaly jejich vyprázdnění. Hlídka informaci prověřila, avšak na místě již žádné stojící vozidlo nezaregistrovala.

Osm parkovaček po upozornění ve Fibichově ulici

V 10.05 hodin byli strážníci přivoláni do křižovatky ulic Fibichova a Čs. armády, kde parkovaly automobily v místě zákazu zastavení. Hlídka zde za stěrače osmi vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče a se třemi řidiči, kteří se dostavili ke svým vozidlům, vyřešila dopravní přestupky na místě.

Dešťová voda hrozila průsakem do mateřské školy

Ve 14.35 hodin oznámil občan na linku 156, že ze svého bytu vidí na střechu Mateřské školy v ulici Dr. Václava Peška, která je zcela zatopená nashromážděnou dešťovou vodou, a dodal, že podle jeho názoru hrozí akutní nebezpečí jejího průsaku do interiéru budovy. Operátor městské policie následně telefonicky kontaktoval pracovnici přítomnou ve školce, jež uvedla, že o oznámeném nebezpečí vyrozumí příslušného pracovníka, který učiní potřebná opatření, aby zabránil možným škodám na majetku.

Kdo poškodil vstupní dveře bytovky ve Škroupově ulici?

Po půlnoci vyjeli strážníci do Škroupovy ulice, kde neznámý muž poškodil vstupní dveře jednoho z bytových domů. Po příjezdu hlídky se na místě nacházeli již policisté a událost řešili. Strážníci jim následně poskytli součinnost při pátrání po možném pachateli, jenž po činu utekl směrem do ulice Čs. armády.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here