Znečištěná kruhová křižovatka v ulici Dr. Milady Horákové. Bláto sem navezli kolotočáři, kteří po sobě hned uklidili

0
943
Foto: Kodl Cr

V úterý 4. srpna před sedmou ráno byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Václava Peška, kde parkoval automobil přímo v křižovatce. Vzhledem k tomu, že se majitele vozidla hlídce po provedené lustraci nepodařilo kontaktovat, byla za jeho stěrač umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Upozornění na špatné parkování v křižovatce ulic

V 8.56 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v křižovatce ulic Fibichova a Čs. armády parkují nesprávně automobily. Hlídka uvedené místo prověřila, avšak protiprávní jednání řidičů zde neshledala.

Nalezená kabelka s doklady skončila v oddělení ztrát

V 11.30 hodin kontaktoval strážníky řidič, jenž uvnitř autobusu zaregistroval odloženou cizí kabelku s doklady. Hlídka tento nález od muže převzala a následně uvedené zavazadlo i s obsahem odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Znečištěná kruhová křižovatka v ulici Dr. Milady Horákové

Ve 12.45 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do ulice Dr. Milady Horákové, kde byla v okolí zdejší okružní křižovatky znečistěná komunikace blátem. Hlídka na místě zastihla muže, jenž prováděl úklid znečistěné vozovky. Dotyčný uvedl, že i jeho kolegové již pracují na úklidu další znečistěné silnice opodál. Následnou kontrolou strážníci ověřili, že obě komunikace byly řádně uklizeny.

Ve Fibichově ulici vrávoral muž. Namohl si prý záda

Po 20. hodině obdrželi strážníci informaci, že u plotu jednoho z domů ve Fibichově ulici vrávorá zřejmě podnapilý muž, jenž by mohl upadnout a zranit se. Strážníci tohoto člověka kontaktovali a následně vyšlo najevo, že dotyčný nepožil alkohol, nýbrž při sečení trávy namohl svá záda a v důsledku silné bolesti se nemohl pohybovat. Jelikož přivolání lékařské pomoci tento místní obyvatel důrazně odmítal, hlídka mu poskytla asistenci a v nedalekém místě jeho bydliště jej předala do péče manželky.

Muž přivezl k benzince psa odchyceného u Medlešic

Ráno v 5.20 hodin byli strážníci přivoláni k čerpací stanici v Pardubické ulici, kam se dostavil občan, jenž předtím u Medlešic odchytl volně pobíhajícího psa. Hlídka po příjezdu zvíře bez evidenční známky od muže převzala a následně je umístila do útulku v Sečské ulici.

Bláto po kolotočářích, kteří pořádají v Chrudimi soukromou pouť. Foto: fb
Bláto po kolotočářích, kteří pořádají v Chrudimi soukromou pouť. Foto: fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here