Hlídka strážníků zadržela v nezkolaudovaném skateparku v Píšťovech čtyři osoby

0
443
Foto: Pixabay.com

Ve středu 19. srpna krátce před 16. hodinou převzali strážníci nalezenou peněženku fialové barvy, obsahující drobnou finanční hotovost a kartu vydanou Dopravním podnikem Pardubice, kterou občan nalezl u rozhledny Bára. Nález byl zadokumentován a následně předán na oddělení ztrát a nálezů.

Zaběhnutý pes u Tesca. Majitelka si ho odvedla

O chvíli později vyjížděla hlídka k obchodnímu domu Tesco, kde se měl nacházet volně pobíhající pes. Před příjezdem hlídky se však na místo dostavila jeho majitelka, která psa odvedla.

Čtyři zadržené osoby v nezkolaudovaném skateparku

V 16.05 hodin zaregistrovali strážníci při hlídkové činnosti neoprávněný pohyb osob v prostoru nově vybudovaného skateparku. Jelikož skatepark nebyl doposud zkolaudován, byly čtyři osoby, které se zde nacházely, odsud vykázány.

Nahlas puštěná hudba rušila v ulici Přemysla Otakara

Ve 20 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Přemysla Otakara má skupina mladých lidí nahlas puštěnou hudbu, která ruší ostatní sousedy. Na upozornění občanů prý nereagují. Na místě byla zjištěna skupina deseti osob. I přesto, že vzhledem k času nešlo o rušení nočního klidu, osoby se po jednání s hlídkou hudbu ztišily.

Ohlášené rušení nočního klidu za restaurací Kateřina

Další oznámení o rušení nočního klidu přijali strážníci před 23. hodinou. Tentokrát se mělo jednat o hlučnou mládež za restaurací Kateřina. Provedenou kontrolou nebyl však nikdo nalezen a na místě byl klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here