Z nezkolaudovaného skateparku v Píšťovech bylo tentokrát vykázáno asi třicet osob

0
486
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 20. srpna v 10.14 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v sídlišti U Stadionu u domu čp. 757. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. Na stejné místo se na základě oznámení hlídka vrátila ještě okolo 18. hodiny, kdy zde byla nalezena čtyři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly opět umístěny výzvy.

Špatné parkování U Stadionu znemožňovalo zásobování

Okolo jedenácté dopoledne řešila hlídka v témže sídlišti další oznámení o špatném parkování, tentokrát mělo vozidlo parkující u nákladové rampy znemožňovat vykládku zboží do prodejny. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna jeho majitelka, která se dostavila na místo a vozidlo ihned přeparkovala.

Nalezenou peněženku se podařilo předat majitelce

Krátce poté převzali strážnici v restauraci v Havlíčkově ulici nalezenou peněženku, která obsahovala osobní doklady a finanční hotovost. Ještě týž den se strážníkům podařilo peněženku předat majitelce.

Dvě parkovačky za stání na chodníku v Jabloňové ulici

V 19.46 hodin oznámil občan na linku 156, že v Jabloňové ulici parkují vozidla na chodníku. V uvedené ulici byla nalezena dvě takto parkující vozidla, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Z nezkolaudovaného skateparku bylo vykázáno 30 osob

Jen o pár minut později vyjížděla hlídka k nově vybudovanému a ještě nezkolaudovanému skateparku, ze kterého byla vykázána skupina asi třiceti osob.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here