Opakované stížnosti na muže, který přebývá v Revoluční ulici ve vozidle. Tentokrát měl močit do pet lahve

0
486
Ilustrační foto: Kodl Cr

V sobotu 22. srpna v 9.17 hodin oznámila žena na linku 156, že v Revoluční ulici přebývá ve vozidle muž, který měl močit do plastové lahve a měl u toho mít otevřené dveře od vozidla. Po příjezdu hlídky byl na místě zjištěn muž s trvalým pobytem na chrudimském městském úřadě. Oproti minulému týdnu, kdy si stěžoval na silné bolesti, se cítil po zdravotní stránce v pořádku. Okolo auta nebylo zjištěno žádné znečištění. Muž byl hlídkou řádně poučen o jeho nevhodném chování. Na místě budou prováděny opakované kontroly.

Vyhlídkové lety vrtulníku neunikly bystrému oznamovateli

Krátce před půl druhou odpoledne přijali strážníci oznámení, že v okolí obchodního domu Tesco lítá menší vrtulník, který se chystá přistát na pozemku za prodejnou. Podle oznamovatele se jedná zřejmě o vyhlídkový let. Na místě byl hlídkou zjištěn pilot vrtulníku a dále žena, která byla zástupkyní firmy, která pozemky, na nichž vrtulník přistával, vlastní. Mělo se skutečně jednat o lety pro veřejnost. Telefonicky byl též kontaktován odpovědný pracovník letového provozu letiště Chrudim, který sdělil, že jim provozovatel letů tuto činnost řádně oznámil. Na místě tak nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání.

Upozornění na vozidlo parkující v Píšťovech mezi stromy

V 16.47 hodin obdrželi strážníci oznámení, že u obchodního domu Tesco parkuje vozidlo mezi stromy na chodníku. Hlídka provedla kontrolu parkoviště a žádné takto parkující vozidlo nenalezla.

Hlídka musela z nového skateparku vykázat šest mladíků

O necelé dvě hodiny později vykazovala hlídka šest mladíků z prostoru nově vybudovaného ještě nezkolaudovaného skateparku v Píšťovech. Tito uposlechli a z místa odešli.

Strážníci vykázali od obchodu Tesco dvojici bezdomovců

Před 21. hodinou vykazovali strážníci dva místní bezdomovce od obchodního domu Tesco. Ti zde měli dělat nepořádek a obtěžovat kolemjdoucí. Po výzvě strážníků místo opustili.

Skupina šesti osob měla rušit v parku Republiky noční klid

Následně se hlídka přesunula do parku Republiky, kde měla skupina osob křikem rušit noční klid. Hlídka na místě zjistila skupinu šesti osob. Ta seděla na lavičce a bavila se mezi sebou. V tu dobu nebylo žádné protiprávní jednání zjištěno. Po poučení o době nočního klidu osoby místo opustily.

Muž doma upadl a musel proto použít tísňové tlačítko

Krátce po půlnoci pomáhali strážníci muži, jenž použil tísňové tlačítko, jelikož doma upadl na zem a nebyl schopen sám vstát. Strážníci muže zvedli a usadili do invalidního vozíku. Muž neměl žádná viditelná zranění a možnost lékařského vyšetření odmítl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here