Hlídka musela vykázat od bývalé trafiky v Malecké ulici dva muže pořvávající na kolemjdoucí lidi

0
651
Foto: Noviny Chrudim

V sobotu 29. srpna před osmou ráno kontaktoval strážníky občan s tím, že u domu ve Fibichově ulici zaregistroval nesprávně zaparkované dodávkové vozidlo. Hlídka v okolí uvedené budovy však protiprávní jednání řidičů nezpozorovala.

Žena přinesla do služebny nalezený mobilní telefon

V 8.50 hodin se do služebny městské policie dostavila žena, aby strážníkům odevzdala nalezený mobilní telefon. Ve stejný den hlídka tento přístroj vydala jeho majiteli.

Podezřelý muž požadoval podpis pod petici a peníze

Před jedenáctou dopoledne byli strážníci přivoláni k supermarketu v ulici SNP, kde se pohyboval podezřelý muž, jenž po kolemjdoucích lidech požadoval podpis do petičního archu a finanční dar. Hlídka na základě této informace prověřila postupně okolí všech místních supermarketu, avšak tohoto člověka nikde nezastihla.

Dva muži pořvávající v Malecké ulici na kolemjdoucí

V 11.51 hodin oznámil občan na linku 156, že u bývalé trafiky v Malecké ulici postávají dva muži, kteří pokřikují na kolemjdoucí lidi. Tito mírně podnapilí, avšak orientovaní muži strážníkům uvedli, že čekají na autobus a poté odjedou pryč. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Neznámý muž tloukl v Hradištní ulici na dveře bytu

V 15.50 hodin vyjeli strážníci do Hradištní ulice, kde v panelovém domě tloukl neznámý muž na dveře zdejších obyvatel. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že se dotyčný snažil kontaktovat svého kamaráda, avšak popletl patro a tloukl na nesprávné dveře. Protože jeho kamarád v té době nebyl doma, hlídka muže z budovy vykázala.

Hlídka hledala v Moravské ulici muže ležícího v trávě

V 19.13 hodin kontaktovala strážníky žena s informací, že v Moravské ulici na trávě zaregistrovala ležícího muže. Hlídka však na místě, ani v jeho okolí ležícího člověka nezastihla.

Strážníci budili v Husově ulici muže válejícího se na zemi

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde ležel na zemi muž. Dotyčný po příjezdu hlídky vstal a orientován odešel pryč.

Stížnost na hlasitou hudbu z restaurace na Palackého

Ve 21.34 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že z restaurace na Palackého třídě vychází hlasitá hudba. Vzhledem k tomu, že v době oznámení nebyla doba nočního klidu, hlídka v provozovně kontaktovala odpovědného muže, jenž na žádost strážníků uzavřel okna restaurace a hudbu ztlumil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here