Po trávníku na Ploché dráze mělo večer jezdit terénní auto

0
544
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 28. srpna v 16.06 hodin byli strážníci přivoláni k supermarketu v ulici SNP, kde žena odchytla volně pobíhajícího jezevčíka. Hlídka tedy psa od oznamovatelky převzala a následně ho dopravila do útulku v Sečské ulici, kde byl předán do péče přítomné pracovnice.

Tři parkovačky po upozornění občana ve Filištínské ulici

Po 19. hodině bylo oznámeno na linku 156, že ve Filištínské ulici parkují na vyhrazených parkovacích místech automobily bez parkovacích karet. Hlídka ulici prověřila a na tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Na Ploché dráze měl jezdit terénní automobil

O několik minut později vyjeli strážníci na Plochou dráhu, kde jezdil terénní automobil. Hlídka však na místě, ani v okolí toto vozidlo nezpozorovala.

Stížnost na hlasitou hudbu v Rooseveltově ulici

Ve 22.27 hodin obdrželi strážníci informaci, že ve vnitrobloku v Rooseveltově ulici zní hlasitá hudba. Při příjezdu hlídky byl v uvedeném vnitrobloku naprostý klid a hudba nehrála.

Jiné auto bránilo majiteli garáže ve vyjetí s vozidlem

Před 23. hodinou byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde v Čechově ulici nesprávně zaparkovaný automobil bránil majiteli tamní garáže ve vyjetí vozidlem na komunikaci. Vzhledem k tomu, že hlídce se majitele tohoto automobilu nepodařilo kontaktovat, byla po dohodě s oznamovatelem za stěrač jeho vozidla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here