V pátek začínají letošní kurzy tanečních v Chrudimi. Jsou dva a visí nad nimi Damoklův meč Ministerstva zdravotnictví

0
485

V pátek 4. září v 17 hodin začínají v chrudimském sále Muzea tradiční taneční pod vedením tanečního mistra Martina Dytrta. Zájemci se zde naučí základní kroky standardních i latinskoamerických tanců. Taneční kurzy jsou zároveň důležitou etapou v životě mladých lidí, neboť si odsud odnesou vzpomínky a zážitky, na které bude rádi vzpomínat. Výuka se uskuteční od září do listopadu. Půjde celkem o 12 lekcí, včetně Plesu v bílém.

Kurzy jsou letos dva – A a B a budou se pravidelně střídat. Místa pro tanečníky jsou bez určení míst, gardenky jsou s určením místa na balkóně. Doporučené oblečení: dívky – společenské šaty nebo i sukně a halenka. Boty na středně vysokém (5-6 cm) úzkém podpatku, a s pevnou patou a tenkou podrážkou jsou nutností; chlapci – smoking či tmavý (může, ale nemusí být černý) oblek s bílou košilí a tmavým motýlkem nebo s jednobarevnou košilí ve světlých pastelových barvách a kravata; tmavé ponožky a tmavé polobotky. Společenské rukavice jsou u chlapců nezbytné.

Více informací naleznete na odkazu: http://www.chrudimsobe.cz/…020

Upozornění: V současné době čekáme na vyjádření ministerstva zdravotnictví, ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a dalších organizací. Prosíme o Vaši trpělivost. Budeme Vás včas informovat.

Video: Kodlc Chrudim
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda
Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here