Zloději se podařilo pronést ven z chrudimského supermarketu kradené zboží v batohu a zmizet neznámo kam

0
414
Foto: Pixabay.com

Ve středu 2. září po osmé ráno vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde se ve zdravotnickém zařízení nacházel pacient, jenž se nevhodně choval k ošetřujícímu personálu. Po příjezdu hlídky se dotyčný choval slušně a nikoho neohrožoval. Z důvodu plánovaného převozu tohoto psychicky nemocného člověka do Pardubic se po chvíli na místo dostavili policisté, kteří věc převzali do své kompetence.

Stížnost na neprůjezdnost Lázeňské ulice

V 8.59 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se vzhledem ke špatnému parkování vozidel stala Lázeňská ulice pro automobily neprůjezdnou. Hlídka informaci prověřila, avšak dopravní komplikaci zde nezaregistrovala.

Obsazené vyhrazené místo na Tyršově náměstí

Po půl dvanácté dopoledne byli strážníci přivoláni na Tyršovo náměstí, kde na vyhrazeném parkovacím místě stál automobil bez příslušného označení. Po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou majitel své vozidlo přeparkoval.

Upozornění na neoprávněný pohyb osob v skateparku

Ve 13.30 hodin požádal o spolupráci operační důstojník Policie ČR, protože bylo třeba prověřit oznámení, že se v nově zbudovaném skateparku neoprávněně pohybují osoby. Hlídka však v tomto areálu nikoho nezastihla.

Odchycená fena bez evidenční známky i mikročipu

V 15.10 hodin oznámil občan na tísňovou linku, že odchytl u slatiňanského sportoviště volně pobíhajícího psa. Strážníci tedy fenu bez evidenční známky a mikročipu od oznamovatele převzali a prozatím ji umístili do připraveného kotce v areálu zdejšího městského úřadu. O umístění zvířete do kotce hlídka poté vyrozuměla příslušného pracovníka úřadu.

Zloděj odnesl lup v batohu a zmizel neznámo kam

Přibližně o hodinu později obdrželi strážníci informaci, že v supermarketu v ulici SNP jeden ze zákazníků uložil nezaplacené zboží do svého batohu a zřejmě se pokusí i s nezaplaceným zbožím prodejnu opustit. Hlídka dotyčného, jenž se skutečně dopustil protiprávního jednání, v supermarketu již nezastihla, protože utekl neznámo kam. Strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Hlídka řešila pálení odpadu na pozemku u Ploché dráhy

V 18.21 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na pozemku jednoho z domů v okolí Ploché dráhy zřejmě dochází k pálení odpadu. Hlídka tedy kontaktovala odpovědného muže, jenž po projednání události se strážníky oheň uhasil.

Vykázání vulgárně se chovající dvojice bezdomovců

Před 20. hodinou vyjeli strážníci na Borznu, kde se zdržovala dvojice bezdomovců, která vulgárně pokřikovala na kolemjdoucí osoby. Hlídka oba z místa pro nevhodné chování vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here