Údajně zmatená žena s kufrem na Palackého třídě časně ráno. Špatně artikulovala, byla to však Maďarka

0
349
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 4. září v 10.30 hodin oznámil muž na linku 156, že jejich firma při provádění opravy elektrického zařízení poškodila v Havlíčkově ulici obrubník. Informace byla operátorem předána odpovědnému pracovníkovi městského úřadu, který se dostavil na místo a vzniklé poškození zadokumentoval.

V Havlíčkově ulici byl nalezen batoh s doklady

Krátce po 13. hodině převzala hlídka v jedné z provozoven v Havlíčkově ulici nalezený batoh, ve kterém měly být uloženy osobní doklady a platební karty. Ještě týž den byl batoh hlídkou předán majiteli.

Hovor dvou žen Na Větrníku rušil noční klid v sídlišti

Po 22. hodině byla hlídka přivolána do sídliště Na Větrníku, kde mělo v jednom z bytů docházet k rušení nočního klidu hlasitou hudbou a křikem. Po příjezdu hlídky byl však na místě klid. Žena bydlící v bytě, odkud měl hluk vycházet, strážníkům sdělila, že u ní byla na návštěvě její sestra, se kterou se nahlas bavily. Při tomto měly otevřený balkon. Strážníci ženu poučili o době nočního klidu a ona přislíbila, že na místě již bude klid.

Dvě stížnosti na rušení nočního klidu ve Filištínské ulici

Okolo půlnoci přijali strážníci dvě oznámení o rušení nočního klidu, tentokrát se mělo jednat o hudební produkci ve Filištínské ulici. Na místě bylo záhy zjištěno, že jde o hudebníky a část pěveckého souboru, kteří vystupují na Chrudimských dožínkách. Po poučení o pokročilé noční době hudebníci ukončili svou činnost a odešli do blízkého penzionu.

Údajně zmatená žena s kufrem. Byla to Maďarka

Ve 4.24 hodiny upozornil občan strážníky na, podle jeho slov, zmatenou ženu, která se má již delší dobu pohybovat v okolí baru na Palackého třídě. Jak oznamovatel dále uvedl, žena má mít s sebou kufr a údajně má špatně artikulovat. Hlídka na místě zjistila, že jde o ženu maďarské národnosti. Žena se cítila v pořádku, byla orientována a po hlídce nic nepožadovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here