Bujarý mejdan v Pardubicích vyšel pětici draho. Na pokutách zaplatili 26 tisíc

0
347
Ilustrační foto: Pixabay.com

Bujarý mejdan zaměstnal o víkendu pardubické strážníky. Pětice mladých lidí dělala hluk a neštítila se na strážníky plivat z balkonu. Celkem dostali pokutu ve výši 26 300 korun.

Party se rozjela v noci na sobotu v sídle jedné z pardubických firem. Mladíci vystrčili na ulici reproduktor a pustili hlasitou hudbu, přitom ještě pokřikovali na kolemjdoucí.

Velkou výzvou pak pro ně byla hlídka, která se objevila u domu. „Drsné vulgarity doplnili pliváním a smíchem, že na ně strážníci nemůžou. Jenže to se spletli. Hlídka nelenila a vyrozuměla správce budovy, který i ve dvě ráno ochotně poskytl strážníkům klíče a doprovod,“ uvedla mluvčí strážníků Lucie Klementová.

Mladíci a jedna dívka ve věku okolo 23 let najednou začali spolupracovat. Hlídka jim spočítala prohřešky, a to nejen rušení nočního klidu, ale také hrubé chování, plivání a vulgarity. Sedm tisíc korun zaplatili tři muži, organizátor pět tisíc a dívka 300 korun, protože se snažila jejich chování umravňovat. Celkem jim strážníci uložili pokutu ve výši 26 300 korun.

Samozřejmostí bylo informování majitele firmy, který chce podle strážníků řešit opakované porušení nájemních pravidel.

Autor: ok
Zdroj: https://www.novinky.cz/….cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here