Někomu v sídlišti U Stadionu vadilo, že si lidé chtěli upéct venku maso na grilu

0
861
Foto: Roman Zahrádka

V sobotu 5. září v 9.42 hodin oznámila žena na linku 156, že se v parku T. G. Masaryka nachází dva bezdomovci, kteří se mezi sebou hádají. Strážníci na místě zjistili, že šlo o muže a ženu, mezi kterými došlo pouze ke slovní rozepři. Po jednání s hlídkou místo opustili.

Podařilo se nalézt majitele ztracené peněženky s doklady

Ve 12.13 hodin se na strážníky obrátil pracovník ostrahy obchodního domu Albert, který nahlásil nález peněženky s doklady a finanční hotovostí. Hlídka tedy od muže nález převzala a následně zadokumentovala. Ještě týž den se podařilo telefonicky kontaktovat majitele peněženky, který se dostavil do služebny městské policie a peněženku si zde převzal.

Někomu U Stadionu vadilo, že si lidé chtěli upéct maso

Následně se na žádost operačního důstojníka Policie ČR přesunula hlídka strážníků do sídliště U Stadionu, kde měl u domu čp. 702 někdo rozdělávat oheň. Na místě bylo zjištěno, že si zde několik osob chtělo upéct maso na grilu na dřevěném uhlí. Gril se nacházel v dostatečné vzdálenosti od bytových domů. Muž, který zde maso připravoval, hlídce uvedl, že grilování již ukončí a vše z místa odstraní. Žádné přestupkové jednání nebylo tedy na místě zjištěno.

Tři parkovačky po upozornění občana ve Filištínské ulici

Krátce po 15. hodině řešili strážníci oznámení o špatném parkování ve Filištínské ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Ve dveřích auta ve Fibichově ulici zůstaly klíčky

O půl hodiny později vyjížděla hlídka do Fibichovy ulice, kde se mělo nacházet vozidlo, v jehož dveřích byly ponechány klíče. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili a následně i kontaktovali majitele auta. Ten uvedl, že si klíče vyzvedne následující den. Klíče tak byly uloženy ve služebně městské policie.

Další čtyři parkovačky týž den ve Filištínské ulici

Před půl osmou večer opět na základě oznámení prověřovala parkování vozidel ve Filištínské ulici. Byla zde nalezena čtyři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy.

Stížnost na hlasitou hudbu z hospody v Sobětuchách

K dalšímu oznámení vyjížděla hlídka do Sobětuch, kde mělo hlasitou hudbou docházet k rušení nočního klidu. Hlídka zde zjistila, že hudba vychází z místní hospody. Na místě bylo jednáno s majitelem provozovny, který přislíbil ztišení hudby, což následně učinil. Následnými kontrolami bylo zjištěno, že je hudba opravdu ztišena a na místě byl klid.

Muž si spletl ulici i dům a dobýval se tam, kam neměl

V 01.36 hodin přijal operátor oznámení, že se v Čavisovské ulici nachází opilý muž, který se snaží dostat do domu oznamovatele. V muži byl zjištěn občan, bydlící v nedaleké ulici, který k věci uvedl, že si spletl ulici i dům. Po jednání se strážníky odešel do místa bydliště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here