Mladík zmlátil v sídlišti Víta Nejedlého slečnu, potom ji pronásledoval na kole

0
439
Foto: Pixabay.com

V neděli 20. září krátce po 13. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Víta Nejedlého, kde došlo ke konfliktu mezi mladým mužem a slečnou, kterou mladík napadl údery dlaní ruky do obličeje. Oznamovatel dodal, že mladá žena následně utíkala pryč a muž jí pronásledoval na jízdním kole. Hlídka prověřila ulici i její okolí, avšak tento pár zde nezaregistrovala. Protože kolemjdoucí občan zmínil, že dotyční směřovali zřejmě na Borznu, strážníci prověřili i tuto lokalitu, avšak i v tomto případě s negativním výsledkem.

Zraněná hrdlička v ulici Na Ostrově

V 15.12 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v ulici Na Ostrově nachází zraněná hrdlička. Hlídka zvíře převzala od oznamovatelky a prozatím je umístila ve služebně městské policie, kde později hrdličku převzal do své péče přivolaný pracovník záchranné stanice živočichů.

Nezaplacená útrata u benzinky v Olbrachtově ulici

Po 16. hodině byli strážníci přivoláni k čerpací stanici v Olbrachtově ulici, kde předešlého dne došlo k tomu, že z prostoru stanice odjel jeden ze zákazníků po natankování pohonných hmot do automobilu bez zaplacení pryč. Po zhlédnutí příslušného kamerového záznamu z této čerpací stanice nic nenasvědčovalo tomu, že by dotyčný jednal úmyslně, proto byla zjištěna totožnost provozovatele příslušného automobilu, jež byla následně poskytnuta obsluze čerpací stanice pro potřeby možného občanskoprávního řízení.

Kotě odchycené v Pardubické ulici putovalo do útulku

V 19.21 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že u garáží v Pardubické ulici odchytla velmi malé a nesoběstačné kotě a dodala, že již sama kontaktovala útulek v Sečské ulici, kde přítomná pracovnice přislíbila, že takto ohrožené zvíře do jejich zařízení příjme. Hlídka tedy kotě od oznamovatelky převzala a dopravila do uvedeného útulku, kde bylo umístěno do připravené klece.

Muž křičící v sídlišti Na Rozhledně je sluchově postižený

Chvíli po 23. hodině byli strážníci přivoláni do sídliště Na Rozhledně, kde v restauraci křičel muž, jenž rušil obyvatele okolních domů. Hlídka dotyčného v tomto podniku nezastihla, avšak obdržela informaci, že zmíněný člověk je sluchově postižený a proto mluvil velmi hlasitě. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

V zařízení pro seniory v Soukenické ulici došlo k pádu

Ve 3.17 hodin se na strážníky obrátila s žádostí o pomoc pracovnice zařízení pro seniory v Soukenické ulici, kde došlo k pádu klienta, jemuž žena nedokázala pomoci vstát. Hlídka muže vyzvedla po pádu nezraněného a uložila na lůžko, kde setrval v péči přítomné pracovnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here