Dým vycházející z areálu firmy vylekal obyvatelku Pardubické ulice

0
154
Foto: Pixabay.com

V pondělí 21. září před osmou ráno oznámila na linku 156 obyvatelka Pardubické ulice, že za svým domem zahlédla dým, jenž vycházel z areálu místní firmy, kde se momentálně zřejmě nikdo z pracovníků nezdržuje, a proto pojala obavu, zda tam nedošlo k požáru. Hlídka v areálu kontaktovala přítomné osoby, které tady prováděly úklid pozemku a pálili suché větve. Po projednání věci byl oheň uhašen a strážníci odjeli.

Automobil komplikoval vyjetí z pozemku na komunikaci

V 8.36 hodin obdrželi strážníci informaci o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž stál před pozemkem, jehož majiteli komplikoval vyjetí vozidlem na komunikaci. Před příjezdem hlídky automobil odjel pryč.

Tři parkovačky po upozornění na náměstí U Vodárny

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni na náměstí U Vodárny, kde nesprávně parkovaly automobily. Hlídka zde tedy za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Podnapilý muž s ženou v komunikaci v Opletalově ulici

V 16.17 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že se v Opletalově ulici v komunikaci pohybuje podnapilý muž, doprovázen ženou. Hlídka prověřila ulici i její okolí, avšak tento pár zde nezaregistrovala.

Tři parkovačky po upozornění ve Filištínské ulici

Před 19. hodinou kontaktoval strážníky občan s tím, že na vyhrazených parkovacích místech ve Filištínské ulici parkují neoprávněně automobily bez příslušných parkovacích karet. Hlídka proto na tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Bývalý obyvatel ubytovny se domáhal vstupu dovnitř

V 19.34 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, jelikož bylo třeba prověřit oznámení o tom, že se bývalý obyvatel ubytovny v Moravské ulici domáhá vstupu do tohoto zařízení, přestože tam již nebydlí. Při příjezdu hlídky se u ubytovny nacházeli již policisté, kteří věc řešili.

Hlídka hledala v sídlišti Na Větrníku zaběhnutého psa

Po 22. hodině bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že se v sídlišti Na Větrníku volně pohybuje pes středního vzrůstu a jeho majitel se nikde poblíž nenachází. Hlídka prověřila zmíněnou lokalitu, avšak zvíře zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here