Strážníci odvezli do chrudimského útulku zraněné kotě

0
176
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 23. září v 11.48 hodin oznámila žena na linku 156, že od včerejšího dne parkuje před jejím vjezdem na pozemek v Nerudově ulici nákladní vozidlo, které blokuje výjezd. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili a následně i kontaktovali majitele vozidla. Ten na místo vyslal řidiče, který vozidlo přeparkoval a tím vjezd, který je kvůli zeleni hůře viditelný, uvolnil.

Parkování vozidla na vodorovném značení

Krátce po půl páté odpoledne vyjížděla hlídka do Malecké ulice, kde mělo parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Zraněné kotě putovalo do chrudimského útulku

Z Malecké ulice se hlídka přesunula do Markovic, kde občan nalezl malé zraněné kotě. Strážníci si na místě kotě převzali a převezli jej do chrudimského útulku, kde bylo předáno personálu.

Otevřená provozovna pozdě večer v Široké ulici

Po 22. hodině přijali strážníci oznámení, v němž muž uvedl, že si v Široké ulici všiml otevřených dveří u jedné z provozoven. Strážníci na místě zjistili, že u otevřeného objektu se nikdo nenachází. Uvnitř byl složen stavební odpad. Hlídka dveře objektu zavřela a následně se pokusila zjistit a kontaktovat jeho majitele. Jelikož se toto nepodařilo, byl objekt v průběhu noci opakovaně kontrolován.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here