Zákazník taxislužby odmítal zaplatit pozdě večer cenu za dopravu. Spor řešili strážníci

0
843
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 26. září po sedmé ráno bylo oznámeno na linku 156, že se u jednoho z domů ve Václavské ulici nachází nesprávně zaparkovaný automobil, jenž stojí přes dvě vyznačená parkovací místa. Po příjezdu strážníků se k vozidlu dostavila jeho řidička, jež po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou automobil přeparkovala.

Nález peněženky i s doklady v Pardubické ulici

Ve 21.05 hodin informovala strážníky žena o tom, že v Pardubické ulici nalezla peněženku s doklady. Hlídka tedy nález od oznamovatelky převzala a následně peněženku s doklady a s finanční hotovostí předala jejímu majiteli v místě jeho trvalého bydliště.

Zákazník taxislužby odmítal zaplatit cenu za dopravu

Po 23. hodině vyjeli strážníci do Markovic, kde se nacházelo vozidlo taxislužby se zákazníkem, jenž řidiči odmítl uhradit cenu dopravy. Vzhledem k tomu, že následně vyšlo najevo, že dotyčný nejednal s úmyslem způsobit škodu, hlídka zjistila jeho totožnost a poskytla ji řidiči taxislužby pro potřeby občanskoprávního řízení.

Stížnost na rušení nočního klidu v ulici Na Ostrově

Deset minut po půlnoci obdrželi strážníci oznámení o rušení nočního klidu v ulici Na Ostrově, kde konkrétní obyvatelé poslouchali hlasitou hudbu. Strážníci proto kontaktovali odpovědného muže, jenž hudbu okamžitě vypnul. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here