Dvě zadržené zlodějky odešly z chrudimského supermarketu s pokutou. Zboží jim bylo odebráno

0
592
Foto: Pixabay.com

Ve středu 30. září v 8.53 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech před vjezdem do garáže v areálu úřadu v Pardubické ulici. Hlídka na místě shledala jedno vozidlo, jehož majitele se jí podařilo vyrozumět. Dotyčný se po chvíli dostavil k automobilu a neprodleně ho přeparkoval.

Tři nesoběstačná koťata putovala rovnou do útulku

Po jedenácté dopoledne byli strážníci přivoláni do Průmyslové ulice, kde se nacházela tři zcela malá a nesoběstačná koťata. Hlídka tato zvířata vyzvedla a po předchozí telefonické domluvě je předala do péče pracovnic útulku v Sečské ulici.

Z rozestavěného domu vytékala na ulici voda

V 18.47 hodin bylo oznámeno na linku 156, že z rozestavěného domu v ulici V Hliníkách vytéká voda. Strážníci na staveništi kontaktovali přítomného pracovníka ostrahy objektu, jenž sdělil, že zde stavební dělníci zřejmě před odchodem opomenuli vypnout vodu, a dodal, že sám učiní potřebná opatření, aby dalšímu úniku vody zabránil.

Dvě zadržené zlodějky odešly z prodejny s pokutou

Po 22. hodině byla hlídka přivolána do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Strážníci v prodejně zastihli dvě mladé podezřelé ženy, z nichž každá pronesla za pokladní zónu zboží bez zaplacení. Protože se ke svému úmyslnému jednání obě doznaly, hlídka jejich přestupky proti majetku vyřešila na místě uložením pokuty. Zadržené zboží bylo poté v pořádku vráceno zpět do prodeje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here