František Pilný: Je mi ctí starat se o naše město a jako krajský zastupitel bych byl Chrudimi ještě prospěšnější

0
1158
Starosta města Chrudim Ing. František Pilný, MBA. Foto: fb

Vážení spoluobčané,

blíží se krajské volby a zároveň se zpřísňují protiepidemiologická opatření v mnoha krajích, včetně toho našeho, Pardubického. Nálada není příliš optimistická, přicházejí pochyby a nejistota a vedou se různé řeči…

Proto cítím potřebu objasnit vám, proč kandiduji do krajského zastupitelstva. Rozhodně to není proto, že bych se chtěl k Chrudimi obrátit zády a šplhat výš. Je mi ctí, že mohu být vaším starostou a určitě v tom chci pokračovat a starat se o naše město co nejlépe. Je toho mnoho, co Chrudim potřebuje, ať už je to cyklostezka na Podhůru; Topolská ulice, jejíž rekonstrukce by zamezila povodním Na Šancích; oprava budovy Muzea a tak dále…

Kdybych byl krajským zastupitelem, získal bych větší kontrolu nad chrudimskou nemocnicí. Už bych nebyl odkázán na zprávy z médií, pokud by ještě někdy došlo k podobné situaci jako koncem minulého týdne, kdy bylo náhle uzavřeno neurologické oddělení. Mohl bych pružně reagovat a včas poskytnout občanům města potřebné informace. Tentokrát šlo o neurologii, ale co kdyby byl náhle a bez varování uzavřen chirurgický příjem nebo pohotovost? Špatná informovanost, respektive neinformovanost by pro některé z nás mohla mít fatální následky.

Ale nejde jen o nemocnici. Je třeba řešit nakládání s odpady, špatný stav krajských silnic, otázku pitné vody a kanalizace…

Chrudim je krásné město. Mám ji rád, vyrostl jsem tady a záleží mi na tom, aby byla ještě hezčí a aby se tu lidem dobře žilo. Jako starosta pro to mohu udělat dost, jako krajský zastupitel bych mohl ještě více, pokud mi dáte svou důvěru a svůj hlas.

Děkuji.

František Pilný

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here