František Pilný: Snažíme se dělat vše pro to, abychom město udrželi v chodu

0
553
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Říkal jsem si, že se budu snažit nepsat o Covid-19. Na jaře to bylo docela těžké, proto jsem se teď raději věnoval příjemnějším zprávám.

Nicméně situace je vážná. Celou dobu informace průběžně vyhodnocujeme a za město Chrudim se připravujeme na různé scénáře. Minulý týden jsem svolal bezpečnostní radu ORP Chrudim. Dnes jsme tipovali školy, které budou poskytovat „hlídání“ dětí zdravotníků (IZS) a pracovníků v sociálních službách. Máme zajištěno, vymyšleno. Musíme udržet IZS a sociální služby v chodu. Dnes nařízené opatření jsou pod tímto textem na obrázku, ale je to zveřejněné všude.

Proč to takto píšu? Chci, abyste věděli, že se snažíme dělat vše pro to, abychom město udrželi v chodu a abychom ochránili každého z Vás. Stále funguje bezplatná linka 800 477 774. Více info o lince zde: https://covid.cckchrudim.cz/.

O co chci každého z Vás požádat? Buďte ohleduplní a používejte zdravý rozum! Asi nemá smysl jít do lesa s respirátorem a naopak sedět na lavičce na poště a kašlat. A pro odpírače čehokoliv mám návrh: pojďte se starat o Covid pozitivní, když s tím nemáte problém!

Prosím též dobrovolníky, kteří by chtěli přiložit ruku k dílu, zejména v ošetřovatelské péči, ať mi napíší na e-mail: frantisek.pilny@chrudim-city.cz

Děkuji.

František Pilný, starosta města Chrudim

Foto: fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here