Strážníci rozdávali parkovačky v ulicích Rooseveltova, Čs. armády, Strojařů, Víta Nejedlého a Dr. Bartůňka

0
163
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 12. října v sedm ráno kontaktoval strážníky občan s tím, že v ulici Strojařů zpozoroval nesprávně zaparkovaný automobil, jenž bránil v projetí ostatním vozidlům. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila, avšak automobil zde nezaregistrovala.

Tři parkovačky za stání na vyhrazených místech

V 8.30 hodin vyjeli strážníci do Rooseveltovy ulice, kde na vyhrazených parkovacích místech stála vozidla bez příslušného povolení. Hlídka tedy na tři automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkovačka za stání před vjezdem do garáže

Přibližně o dvě hodiny později oznámil na linku 156 občan, že před jeho garáží v ulici Čs. armády parkují nesprávně dva automobily. Hlídka na místě shledala jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Další tři parkovačky, tentokrát v ulici Strojařů

V 10.45 hodin byli strážníci přivoláni na parkoviště u zařízení pro seniory v ulici Strojařů, kde neoprávněně parkovalo několik automobilů bez příslušného povolení. Hlídka zde proto na tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Auto komplikovalo provádění výkopových prací

Patnáct minut po poledni kontaktoval strážníky občan s tím, že u jednoho z domů v sídlišti Víta Nejedlého komplikuje provádění výkopových prací zaparkovaný automobil. Protože se majitele uvedeného vozidla hlídce nepodařilo kontaktovat, byla za stěrač tohoto automobilu umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Vozidlo stálo v ulici Dr. Bartůňka na chodníku

V 16.28 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Bartůňka, kde občan zaregistroval vozidlo stojící na chodníku. Hlídka tedy na tento automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here