V Pardubické ulici nabouralo auto do zdi. Spolujezdkyně z toho byla v šoku

1
208
Ilustrační foto: Dollarphotoclub.com

V úterý 13. října krátce po osmé ráno prověřovala hlídka oznámení o vozidle, které mělo být asi měsíc odstavené na návsi v Topoli. Občan vyjádřil obavu, zda není odcizené. Dotazem u Policie ČR bylo zjištěno, že vozidlo není evidované v seznamu odcizených vozidel. Dále byla zjištěna a následně i kontaktována jeho majitelka, která uvedla, že vozidlo užívá bývalý manžel. I toho se podařilo strážníkům kontaktovat. Muž přislíbil, že vozidlo odstraní v průběhu následujících dnů.

Olejová skvrna v blízkosti areálu firmy Marlo

V 8.30 hodin oznámil občan na linku 156, že v Čáslavské ulici, v blízkosti firmy Marlo, je na zemi olejová skvrna. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že se olejová skvrna nachází na soukromém pozemku. Záhy byl tedy vyrozuměn majitel tohoto pozemku, který přislíbil likvidaci skvrny.

Pět dopravních přestupků ve Filištínské ulici

Po desáté dopoledne řešili strážníci ve Filištínské ulici oznámení o neoprávněném parkování vozidel na vyhrazených parkovacích stáních. Celkem zde bylo zjištěno pět neoprávněně parkujících vozidel. Se třemi řidiči byl přestupek řešen na místě, na zbylá dvě vozidla byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V Pardubické ulici nabouralo auto do zdi

V 21.13 hodin přijala hlídka oznámení o dopravní nehodě, k níž mělo dojít v Pardubické ulici. Oznamovatelka hlídce sdělila, že zde mělo osobní vozidlo nabourat do zdi domu. O dvě minuty později volal na tísňovou linku sám řidič z havarovaného vozidla, který nehodu nahlásil a uvedl, že jeho žena, která seděla na místě spolujezdce, je v šoku. Hlídka po příjezdu na místo zkontrolovala zdravotní stav účastníků nehody a na místo přivolala záchranku, hlídku Policie ČR a hasiče. Strážníci zůstali po celou dobu na místě a po došetření nehody ze strany Policie ČR zajistili příjezd odtahové služby.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here