Z chirurgického příjmu Chrudimské nemocnice utekl pacient. Strážníci ho hledali po celém městě

0
436
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 14. března v 10.43 hodin volal občan na linku 156 s tím, že v pěší zóně na náměstí U Vodárny parkují vozidla. Provedenou kontrolou zde byla zjištěna celkem tři neoprávněně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Z chirurgického příjmu nemocnice utekl pacient

Krátce po 13. hodině se na strážníky obrátil lékař z Chrudimské nemocnice, který oznámil, že z chirurgického příjmu utekl pacient. Hlídce sdělil totožnost a popis muže. V případě, že by se jej podařilo nalézt, žádal jeho převoz zpět na chirurgický příjem. Informace o útěku pacienta byla předána dvěma hlídkám, které provedly kontrolu na území města. Muž však nebyl nalezen.

U Family centra obtěžoval muž kolemjdoucí občany

V 14.05 hodin přijali strážníci oznámení, že se má v okolí Family centra pohybovat muž v černé bundě, který zde prý obtěžuje kolemjdoucí. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak muže odpovídajícího popisu zde nenalezla.

Auto parkující na vodorovném značení s parkovačkou

Před 18. hodinou vyjížděla hlídka do Malecké ulice, kde měla vozidla parkovat na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here