Muž ukradl na Dukle šampon. Nebylo to poprvé a tak půjde před komisi

0
176
Foto: Pixabay.com

Ve středu 21. října krátce před půl jedenáctou dopoledne prověřovala hlídka oznámení o špatném parkování na náměstí U Vodárny. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Muž ukradl šampon. Půjde před přestupkovou komisi

V 12.52 hodin oznámila pracovnice prodejny COOP, že v prodejně zadrželi osobou podezřelou z krádeže zboží. Hlídka zjistila, že zde muž z Chrudimi odcizil šampon v hodnotě 75,90 Kč. Ke svému jednání se doznal. Jelikož bylo v registru přestupků zjištěno, že se dotyčný tohoto jednání dopouští opakovaně, nebyla věc vyřešena pokutou, ale zadokumentována a v následujících dnech bude postoupena k dořešení přestupkové komisi.

Parkovačka za stání na autobusové zastávce

O necelé dvě hodiny později řešila hlídka v ulici Čs. armády oznámení o parkování vozidla v prostoru autobusové zastávky. Stejně jako v prvém případě i zde byla na vozidla umístěna výzva.

Muže měl za obchodním domem Tesco obtěžovat opilec

V 16.42 hodin přijal operátor městské policie oznámení, v němž občan uvedl, že jej za obchodním domem Tesco obtěžuje opilá osoba. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa, avšak nikdo takový se tady nenacházel.

Nalezená taštička s mobilním telefonem U Stadionu

Krátce po 17. hodině převzala hlídka v sídlišti U Stadionu nalezenou malou taštičku červené barvy, ve které byl uložen kromě drobností také mobilní telefon. Nalezené věci byly zadokumentovány a následně uloženy do oddělení ztrát a nálezů.

Strážníci hledali U Stadionu podomního prodejce

V 18.43 hodin se na strážníky obrátil muž, který oznámil špatné parkování v sídlišti U Stadionu u domu čp. 747. Provedenou kontrolou zde byla nalezena dvě špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče. Jen o pár minut později přijali strážníci další oznámení z této lokality, tentokrát se mělo jednat o údajný podomní prodej v domě čp. 732. Zde se měl pohybovat muž, který měl nabízet prodej vchodových dveří. Hlídka provedla kontrolu uvedeného domu a přilehlého okolí, avšak podezřelého muže nenalezla.

Na Valech spal muž z Ostravy. Po probuzení odešel

Následně se hlídka přesunula do ulice Na Valech, kde se měl před domem čp. 571 nacházet spící bezdomovec. Strážníci zde nalezli muže s trvalým pobytem v Ostravě. Muž byl po probuzení orientován a schopen samostatné chůze. Neměl žádná viditelná zranění. Po jednání s hlídkou z místa odešel.

Nalezená platební karta u benzinky Shell v Dašické ulici

Po jedné hodině v noci převzala hlídka na čerpací stanici Shell nalezenou platební kartu. Po zadokumentování byla uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Stížnost na hluk z bytu v sídlišti Na Větrníku ve tři ráno

Ve tři ráno oznámila žena na linku 156, že se v sídlišti Na Větrníku v domě čp. 1292 ozývá z jednoho bytu už delší dobu hluk. Ona sama se snažila dozvonit na majitele bytu, nikdo však neotevřel. Při příchodu hlídky se z bytu ozýval nepatrný hluk, po zazvonění na dveře bytu hluk ustal. Na opětovné zvonění majitelé bytu nereagovali. Na místě byl již nadále klid. Věc byla předána ranní směně, která se pokusila o kontaktování majitelů bytu.

Kdo si po ránu stěžoval na parkování v Malecké ulici?

Krátce před šestou ráno prověřovali strážníci oznámení o parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se zde vozidlo už nenachází.

Auto u rampy restaurace bránilo vykládce zboží

Z Malecké ulice se hlídka přesunula do sídlitě U Stadionu, kde mělo vozidlo parkovat u nákladové rampy restaurace a mělo tím bránit vykládce zboží. Strážníkům se podařilo zjistit a následně i kontaktovat majitele vozidla, který sdělil, že vozidlo užívá jeho dcera. Ta byla následně vyrozuměna a posléze vozidlo přeparkovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here