Padla pokuta za porušení mimořádných opatření. Prověřována byla po upozornění občana i činnost nehtového studia

0
697
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 22. října ve 12.30 hodin oznámil občan na linku 156 možné porušení mimořádných opatření, kdy podle jeho slov měla být provozována činnost nehtového studia v Dašické ulici. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že je provozovna uzavřena. Věc dále strážníci ověřovali u zaměstnanců firem v témže areálu. Také podle jejich sdělení je provozovna uzavřena.

Obnažující se muž z Ostravy porušil mimořádná opatření

Krátce před půl šestou večer řešila hlídka oznámení o obnažujícím se muži ve Štěpánkově ulici. V muži byl zjištěn občan s trvalým pobytem v Ostravě. Při příchodu hlídky byl oblečen. Na místě však bylo zjištěno, že se dopustil porušení mimořádných opatření, a to konkrétně tím, že na veřejnosti popíjel alkohol. Jelikož byl dotyčný na zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti týž den už hlídkou upozorněn, byla mu na místě uložena pokuta.

Tři vozidla parkovala ve Škroupově ulici na veřejné zeleni

Následně se hlídka přesunula do Škroupovy ulice, kde měla vozidla parkovat na veřejné zeleni. Na místě byla zjištěna tři vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Tři ženy ukradly v Albertu parfémy za tisíce korun a utekly

K dalšímu oznámení vyjížděla hlídka do obchodního domu Albert, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že se zde měly tři ženy pokusit odcizit parfémy v hodnotě několika tisíc korun. Podařilo se jim však z prodejny utéct. Strážníci případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

V chrudimském Kauflandu byla nalezena platební karta

Po 18. hodině převzala hlídka v obchodním domě Kaufland nalezenou platební kartu, která byla po zadokumentování uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Mládež měla konzumovat v altánu hromadně alkohol

Pár minut před 19. hodinou prováděla hlídka kontrolu dřevěného altánu u komunikace vedoucí ze sídliště Na Větrníku do místní části Topol. Podle oznamovatele se zde měla nacházet mládež popíjející alkohol. Provedenou kontrolou nebyl však na místě nikdo nalezen.

Udání zaparkovaného fiatu v Malecké ulici se nepotvrdilo

V 21.36 hodin oznámil občan na linku 156, že v Malecké ulici parkuje vozidlo značky Fiat na vodorovném dopravním značení. Na místě bylo zjištěno, že vozidlo parkuje mimo toto značení. Přestupkové jednání tak nebylo zjištěno.

Strážníci pomáhali zvednout ze země nemohoucího muže

Před jednou hodinou v noci se na strážníky obrátil muž, který v telefonátu uvedl, že jeho otec doma upadl na zem a není schopen ho sám zvednout. Strážníci pomohli muže zvednout ze země a posadili jej na postel. Viditelná zranění neměl a možnost lékařského vyšetření odmítl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here