Syn doma napadá svého otce. Případem se už zabývá sociální odbor města

0
211
Foto: Pixabay.com

V sobotu 24. října před desátou dopoledne přivolal strážníky místní občan, jenž uvedl, že jej doma slovně i fyzicky napadá syn. Oznamovatel hlídce po příjezdu uvedl, že jsou jeho problémy dlouhodobé a dále, že na jejich řešení se již podílí i pracovníci sociálního odboru místního Městského úřadu Chrudim. Protože se jeho syn doma už nenacházel, strážníci oznamovatele poučili o možném řešení události, avšak dotyčný odmítl věc s hlídkou na místě řešit.

Nesprávné parkování obyvatelky Chrudimě v Hlinsku

V 10.55 hodin požádali o spolupráci strážníky kolegové z Hlinska, neboť bylo třeba kontaktovat místní obyvatelku, jejíž automobil zde nesprávně parkoval. Strážníci ženu vyrozuměli a ta přislíbila, že zavolá matce, jež její vozidlo užívá, aby jej neprodleně přeparkovala. O výsledku byla vyrozuměna Městská policie Hlinsko.

Hlídka hledala majitele auta, které havarovalo ve Skutči

V 11.02 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, jelikož bylo třeba prověřit, zda se na jedné z místních adres zdržuje muž, jenž měl cestovat v automobilu, který měl u Skutče dopravní nehodu. Strážníci na adrese zjistili potřebné informace a ty následně předali policistům.

Shluk asi šedesáti myslivců u Kochánovických rybníků

Přesně ve 13 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se u Kochánovických rybníků pohybuje skupina přibližně šedesáti myslivců, z nichž nikdo nemá řádně zakryté dýchací cesty. Hlídka prověřila uvedenou lokalitu, avšak tyto lidi zde nezaregistrovala.

Pád muže v jednom z domů v ulici Svatopluka Čecha

Ve 23.57 hodin vyjeli strážníci do ulice Svatopluka Čecha, kde v jednom z domů došlo k pádu muže, jemuž manželka sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka dotyčného vyzvedla po pádu nezraněného a ponechala jej v péči přítomné manželky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here