Zraněnou ženu odvezla ze sídliště Na Rozhledně sanita

0
289
Foto: Pixabay.com

V neděli 25. října krátce po osmé ráno prověřovala hlídka oznámení, v němž občan uvedl, že v sídlišti Víta Nejedlého u domu čp. 657 parkuje vozidlo na veřejné zeleni. Provedenou kontrolou zde byla zjištěna dvě vozidla parkující na zeleni, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Problémy s hlučnými sousedy v Jabloňové ulici

V 9.42 hodin oznámila žena na linku 156, že v Jabloňové ulici v domě čp. 817 mají problémy s hlučnými sousedy, z jejichž bytu vychází opakovaně velký hluk, a to jak v denních, tak i v nočních hodinách. Hlídka na místě jednala se ženou a mužem bydlícími v uvedeném bytě. Ti hlídce uvedli, že mezi sebou mají dlouhodobé problémy, které vyústily v jejich rozchod, jenž aktuálně řeší. Podle jejich slov mezi nimi docházelo k hádkám a taktéž drobným fyzickým potyčkám. K vyřešení a uklidnění situace žena nabídla, že z bytu odejde. O výsledku šetření byla vyrozuměna oznamovatelka.

Zraněnou ženu odvezla ze sídliště Na Rozhledně sanita

Po půl dvanácté dopoledne vyjížděla hlídka do sídliště Na Rozhledně, kde se měla na autobusové zastávce nacházet zraněná žena. Strážníci na místě zjistili, že jde o podnapilou ženu, která si pádem na zem přivodila zranění v obličeji. Vzhledem k tomuto zjištění byla na místo přivolána sanita, jejíž posádka ženu převezla k dalším vyšetřením.

Místní opilec usnul poblíž bytovky v Malecké ulici

V 16.18 hodin přijali strážníci oznámení o opilém ležícím muži v Malecké ulici u domu čp. 1175. Na uvedené adrese hlídka nalezla muže z Chrudimi, který byl v mírně podnapilém stavu, orientoval se a byl schopen samostatné chůze. K věci uvedl, že si chtěl pouze odpočinout a tvrdě usnul. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here