Muži koukala z ruky zavedená kanyla. Utekl z nemocnice

0
262
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 13. listopadu po sedmé ráno byli strážníci přivoláni do sídliště Na Špici, kde některé automobily stály neoprávněně na parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů. Hlídka informaci prověřila a následně za stěrače devíti automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dvě parkovačky za stání u chrudimského Muzea

Před desátou dopoledne obdrželi strážníci informaci, že v Široké ulici u Muzea parkují neoprávněně automobily bez příslušného označení. Hlídka tedy na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Nalezená peněženka s doklady se dostala zpět k majiteli

Ve 14 hodin se do služebny strážníků dostavila žena, jež přišla odevzdat nalezenou peněženku s doklady a platební kartou. Hlídka nález převzala a následně vyrozuměla majitele peněženky, jenž o několik minut později své věci v pořádku vyzvedl.

Stížnost na obsazené místo pro invalidu U Stadionu

V 15.35 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu stojí automobil neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy. Hlídka v tomto případě protiprávní jednání neshledala a o zjištěných skutečnostech následně informovala oznamovatele.

Bezdomovec ležící v sídlišti U Stadionu před prodejnou

O několik minut později vyjeli strážníci opět do sídliště U Stadionu, kde u jedné z prodejen žena zaregistrovala na zemi ležícího bezdomovce. Hlídka dotyčného shledala v mírně podnapilém stavu, avšak orientovaného. Muž následně sám z místa v pořádku odešel.

Muži koukala z ruky zavedená kanyla. Utekl z nemocnice

V 19.37 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o dopravní nehodě, ke které mělo dojít u okružní křižovatky v ulici Dr. Milady Horákové. Protože se oznámení zakládalo na pravdě, strážníci na místě usměrňovali provoz do příjezdu Policie ČR, jež dopravní nehodu převzala do své kompetence. Hlídka během své činnosti v místě dopravní nehody zpozorovala na nedalekém chodníku sedícího muže se zavedenou kanylou v končetině, proto pojala podezření, že dotyčný svévolně opustil nemocnici. Na místo strážníci přivolali Zdravotní záchrannou službu, jež tohoto pacienta dopravila zpět do místního zdravotnického zařízení.

Policisté se strážníky pátrali po nezletilém chlapci

V 19.50 hodin požádala opět o spolupráci strážníky Policie ČR, protože bylo tentokrát třeba společně s policisty pátrat po místním nezletilém chlapci. Strážníci prováděli pátrání podle dispozic policistů do 22.15 hodin, kdy byl hoch v pořádku nalezen.

Hlídka hledala v noci na chrudimském obchvatu chodce

Po půlnoci bylo oznámeno na linku 156, že se na dopravním obchvatu města ve směru od Pardubic pohybuje na vozovce chodec. Hlídka prověřila uvedenou komunikaci, avšak tohoto člověka zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here