Olejová skvrna se táhla od Lázeňské ulice až na Resselovo náměstí. Během noci ji objevili strážníci

0
461
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 15. listopadu v 16.55 hodin bylo na linku 156 oznámeno špatné parkování v Markovicích. Žena zde měla zaparkovat takovým způsobem, že vozidlem bránila průjezdu ostatním řidičům. Řidička strážníkům uvedla, že zde takto zaparkovala z důvodu vyložení věcí z vozidla. Ihned po vykládce vozidlo přeparkovala.

Žena se původně domnívala, že jí soused sprostě nadává

Krátce před 19. hodinou vyjížděli strážníci do Revoluční ulice, kde měla mít žena neshody se svým sousedem. Po příjezdu na místo žena strážníkům sdělila, že slyšela z bytu muže, který bydlí pod ní, jak hlasitě nadává. Žena se domnívala, že tyto nadávky patří jí. Jelikož však s určitostí nevěděla, zda skutečně nadávky směřovaly na její osobu, odmítla věc dále řešit.

Olejová skvrna se táhla od Lázeňské ulice až na náměstí

V 02.25 hodin zjistili strážníci při hlídkové činnosti znečištění vozovky olejem. Olejová skvrna byla zjištěna v úseku od Lázeňské ulice, přes Širokou až na Resselovo náměstí. Na místo byla přivolána jednotka hasičů, která provedla zasypání oleje sorbentem. V ranních hodinách byl o věci vyrozuměn pracovník Technických služeb Chrudim, který přislíbil následný úklid vozovky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here