Výstava v oblíbeném chrudimském zahradnictví nebude, vánoční trhy však ano

0
250
Expozice Zahradnictví Mikan na Blehovsku. Foto: fb

Zahradnictví Mikan na Blehovsku pořádalo několik let ve svých prostorách vánoční výstavu, kterou si oblíbily děti i dospělí. Každý rok byla jinak pojata, a tak se návštěvníci mohli ocitnout třeba v pohádce, v ledovém zimním království nebo vánoční krajině inspirované malířem Josefem Ladou. Oficiální zahájení však letos nebude: zhatila ho pandemie koronaviru.

Ovšem i letos se všechny prostory zahradnictví už mění v bohatou paletu inspirace pro dárky a vytvoření vánoční atmosféry domova. Dominovat opět budou květiny řezané i hrnkové vyrůstající v nápaditých nádobách… Děti se mohou setkat s papouškem Bárou a chvíli pozorovat štěbetavé andulky.

Otevřeno snad bude až do Štědrého dne, od pondělí do pátku od 7 do 18 a v sobotu od 8 do 17 hodin. Přijít můžete samozřejmě opakovaně, k čemuž ostatně vybízí i samo Zahradnictví Mikan slovy: „Vejdeme se všichni, ale chce to ohleduplnost. Udržujte rozestupy, nákup přiměřeně urychlete a doražte klidně ještě jednou… My budeme hlídat hygienu, a společně to zvládneme!“

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here