Dva nálezy během jediného dne. Nejprve peněženka s doklady, potom mobil

0
655
Foto: Pixabay.com

V neděli 27. prosince v 8.42 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Malecké ulici parkuje automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Strážníci však na tomto vozidle zpozorovali výzvu pro nepřítomného řidiče, která tam byla umístěna již předchozího večera.

U kruhové křižovatky v ulici SNP byl odchycen pes

V 15.32 hodin byli strážníci přivoláni k okružní křižovatce v ulici SNP, kde občan odchytil volně pobíhajícího psa. Při příjezdu hlídky se u dotyčného nacházela majitelka zvířete, jež po vyřešení přestupku se strážníky svého psa v pořádku převzala.

Auto parkující U Stadionu na vyhrazeném místě

V 17.05 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v sídlišti U Stadionu parkuje neoprávněně cizí automobil na vyhrazeném parkovacím místě. Hlídka však před příjezdem na místo obdržela informaci od oznamovatelky, že vozidlo mezitím odjelo pryč.

Muž přišel odevzdat nalezenou peněženku s doklady

O deset minut později se do služebny strážníků dostavil muž, jenž přišel odevzdat nalezenou peněženku s doklady. Hlídka následně tyto věci odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Nalezený mobil skončil v oddělení ztrát a nálezů

V 19.15 hodin kontaktoval strážníky občan, jenž nalezl mobilní telefon. Hlídka i tento přístroj převzala a odevzdala jej rovněž do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here