Případ psa bez čipu bude řešit z podnětu strážníků krajská veterinární správa

0
543
Foto: Pixabay.com

Ve středu 6. ledna krátce po půl jedenácté dopoledne řešila hlídka oznámení o špatném parkování ve Fibichově ulici. Na dvě vozidla zde proto umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Vysypané kamení v délce asi padesáti metrů

V 12.08 hodin oznámil občan na linku 156, že se v Čáslavské ulici na vozovce nachází vysypané kamení. Hlídka na místě zjistila, že jde o kameny velikosti 3 až 4 centimetry, které jsou vysypané v délce asi 50 metrů. Operátor městské policie předal tedy informaci odpovědnému pracovníkovi ŘSD, který zajistil úklid vozovky.

Případ psa bez čipu bude řešit krajská veterinární správa

Po 13. hodině vyjížděla hlídka do místního útulku pro psy, kde se měl nacházet pes bez čipu. Po příjezdu hlídky se zde nacházel i jeho majitel, kterému bylo sděleno, že případ bude zadokumentován a předán k řešení krajské veterinární správě.

V chrudimském Kauflandu byla nalezena platební karta

O hodinu později převzali strážníci v obchodním domě Kaufland nalezenou platební kartu. Ta byla po zadokumentování uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Strážníci pokutovali U Stadionu neukázněnou řidičku

V 18.35 hodin přijal operátor městské policie oznámení o parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Šlo o parkovací místo v sídlišti U Stadionu. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, kterou se záhy podařilo telefonicky kontaktovat. Žena se dostavila na místo a auto přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením pokuty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here