Muž měl po půlnoci doma zmlátit ženu a vzbudit sousedy v bytovce Na Větrníku. Půjde před komisi

0
378
Foto: Pixabay.com

V pátek 8. ledna v 7.34 hodin se na strážníky obrátila žena s prosbou o pomoc, protože její manžel doma upadl na zem a ona ho nebyla schopna zvednout. Strážníci tedy muže zvedli ze země a posadili do křesla. Dotyčný neměl žádná viditelná zranění a možnost lékařského vyšetření odmítl.

Zaběhnutý pes Na Kopanici. Strážníci poučili majitelku

V 8.08 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Kopanici pobíhá pes. V době příjezdu hlídky pes v téže ulici zaběhl na pozemek, odkud utekl. Na místě bylo jednáno s jeho majitelkou, která byla k věci náležitě poučena.

Šestice dětí měla házet sníh na balkón bytovky

Po 15. hodině vyjížděla hlídka do Fibichovy ulice, kde se mělo u domu čp. 52 nacházet šest dětí, které měly házet sníh na balkon jednoho z bytů. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádné děti nenalezla.

Stížnost na rušení nočního klidu v sídlišti Víta Nejedlého

V 22.58 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v domě v sídlišti Víta Nejedlého. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že je v uvedeném domě naprostý klid a žádný hluk zde nebyl zaznamenán.

Muž měl po půlnoci doma zmlátit ženu. Půjde před komisi

Krátce po půlnoci řešili strážníci druhé oznámení na rušení nočního klidu, tentokrát v sídlišti Na Větrníku v domě čp. 1291. Na místě bylo zjištěno, že zde došlo ke konfliktu mezi mužem a ženou, při kterém měla být žena fyzicky napadena. Událost byla na místě zadokumentována a spisový materiál bude předán k dořešení přestupkové komisi.

Hlasitý televizor budil na Resselově náměstí sousedy

V pořadí již k třetímu případu rušení nočního klidu byli strážníci přivoláni po půl druhé v noci. Noční klid měl být rušen v jednom z bytů na Resselově náměstí. Po příjezdu na místo strážníci zaregistrovali, že v bytě je nahlas puštěný televizor. Na zvonění však nikdo nereagoval. Událost bude tedy dořešena v následujících dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here