Muž si už podruhé během dne stěžoval, že nemůže chodit. Chrudimská nemocnice však jeho hospitalizaci odmítla

0
713
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 10. ledna krátce po osmé ráno vyjížděla hlídka do Malecké ulice, kde před jednou z garáží parkovalo cizí vozidlo. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn jeho majitel, který uvedl, že vozidlo užívá jeho dcera. Ta se posléze dostavila k vozidlu a přeparkovala jej. Věc byla na místě vyřešena domluvou.

Krajská veterina se bude zabývat neočipovaným psem

V 11.20 hodin byli strážníci přivoláni do místního útulku pro psy, kde se měl nacházet pes bez čipu. Po příjezdu na místo se zde nacházel též majitel psa, kterému bylo sděleno, že případ bude zadokumentován a následně předán k řešení krajské veterinární správě.

Muž se zdržoval v čekárně prý kvůli tomu, že nemohl chodit

V 11.51 hodin oznámila pracovnice Českých drah, že se v budově jejich čekárny nachází muž, který zde upadl a nemůže chodit. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o muže z Pardubic. Muž byl v mírně podnapilém stavu, v době jednání s hlídkou byl však schopen samostatné chůze. K události uvedl, že pouze uklouzl a nemohl vstát. Následně z místa odešel.

Hlídka hledala skupinu mládeže házející petardy

Po půl čtvrté odpoledne prověřovali strážníci oznámení, že ve Slatiňanech hází skupina mládeže petardy. Hlídka provedla kontrolu lokality, kterou oznamovatel uvedl, ale žádná mládež nebyla na místě nalezena.

Muž si už podruhé během dne stěžoval, že nemůže chodit

V 22.00 hodin přijal operátor oznámení, že se v ulici Čs. armády nachází opilý muž. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže, ke kterému byli přivoláni krátce před polednem. Muž nebyl schopen samostatné chůze, podle jeho sdělení to nebylo způsobeno alkoholem, ale bolestmi nohou. U muže byla provedena dechová zkouška, při které mu bylo naměřeno 1,44 promile alkoholu. Následně byl převezen k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékařka rozhodla, že ze zdravotního hlediska není u muže důvod k hospitalizaci. Po vyšetření byl tedy z nemocnice propuštěn. V té chvíli byl již schopen sám odejít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here