Muž spadl v Revoluční ulici z invalidního vozíku a zranil se na pravém obočí

0
413
Foto: Pixabay.com

V neděli 17. ledna krátce před 15. hodinou byla hlídka přivolána do obchodního domu Albert, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Po příjezdu na místo však pracovnice ostrahy oznámení odvolala s tím, že ke krádeži nedošlo.

Muž spadl z invalidního vozíku a zranil se na obočí

V 18.38 hodin požádal strážníky o pomoc muž bydlící v Revoluční ulici. V telefonátu uvedl, že upadl z invalidního vozíku a nemůže se zvednout ani s pomocí své manželky. Strážníci tedy muže zvedli a posadili zpět na vozík. Muž měl drobné poranění na pravém obočí. Bylo mu opakovaně nabízeno přivolání zdravotnické služby, on to ale odmítl.

Poškozené auto po dopravní nehodě v křižovatce ulic

V 19.23 hodin oznámil občan na linku 156, že se na křižovatce ulic Svěchyňova a Sladkovského nachází poškozené vozidlo. Kontrolou auta bylo zjištěno, že k poškození došlo zřejmě při dopravní nehodě. V průběhu šetření se na místo dostavila Policie ČR, která věc převzala k řešení.

Tip na dvě podezřelá auta před Českou spořitelnou

Krátce před půl jedenáctou večer prověřovala hlídka oznámení o dvou údajně podezřelých vozidlech, jež se mají nacházet před budovou České spořitelny. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, avšak žádná podezřelá vozidla zde nenalezli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here