U hotelu Bohemia vyjelo z řady aut samovolně vozidlo. Strážníci ho pomohli zatlačit zpátky na místo

0
366
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 20. ledna v 8.04 hodin oznámil občan na linku 156, že na Palackého třídě neoprávněně parkuje vozidlo na jeho vyhrazeném parkovacím stání. Po domluvě s oznamovatelem byla věc na místě vyřešena umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. Následně se hlídka přesunula do Rooseveltovy ulice, kde mělo na soukromém parkovišti parkovat cizí vozidlo. I zde byla na vozidlo umístěna výzva.

Čtyři parkovačky za stání na zeleni v Lázeňské ulici

Do třetice vyjížděla hlídka k oznámení o špatném parkování po jedenácté dopoledne, tentokrát do Lázeňské ulice, kde měla vozidla parkovat na veřejné zeleni. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice a nalezena zde byla celkem čtyři vozidla parkující na zeleni. Na všechna byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

U hotelu Bohemia vyjelo z řady aut samovolně vozidlo

Před 14. hodinou prověřovala hlídka oznámení, v němž občan uvedl, že se v blízkosti hotelu Bohemia v Husově ulici nachází na komunikaci vozidlo, které samovolně vyjelo z řady stojících vozidel. Strážníkům se podařilo kontaktovat jeho majitele, který je požádal, zda by vozidlo nemohli zatlačit zpět na parkoviště. Dále uvedl, že vozidlo užívá jeho dcera, kterou bude o věci ihned informovat. Strážníkům se podařilo vozidlo částečně vytlačit z komunikace a zajistit ho proti pohybu. Na místě vyčkali do příchodu dcery majitele, která vozidlo přeparkovala.

Nalezená peněženka s doklady v ulici Svatopluka Čecha

Po 15. hodině převzala hlídka v ulici Svatopluka Čecha nalezenou peněženku. Šlo o černou peněženku obsahující osobní doklady a finanční hotovost. Nález byl po zadokumentování uložen do oddělení ztrát a nálezů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here